Спортивна гордість Великої Лепетихи

Їм неодноразово аплодували вболівальники багатьох міст та європейських країн, на їх честь грав гімн і підіймався прапор України, а ми, спостерігаючи за їх результатами справді переживали неповторне відчуття гордості за Велику Лепетиху. Наші земляки представлені в українській збірній подають великі надії показуючи високі результати на різноманітних змаганнях і ми маємо надію, що незабаром на їх грудях засяють золотими зірочками олімпійські нагороди.
Гунько Олександр Павлович: тренер-викладач Великолепетиської ДЮСШ,
”Майстер спорту СРСР” з легкої атлетики, спеціаліст І-категорії, переможець півфіналу Кубку СРСР, фіналіст Чемпіонату СРСР, чемпіон України, встановив рекорд з бігу на 400 метрів (0.47.3 сек.) по Запорізькій області, який протримався 21 рік.
Сергієнко Вікторія Олександрівна: тренер-викладач Великолепетиської ДЮСШ, ”Майстер спорту України” з художньої гімнастики, бронзовий призер Чемпіонату України в групових вправах з скакалками, бронзовий призер Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики.
Німченко Євгенія Сергіївна: ”Майстер спорту міжнародного класу України”, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів з академічної греблі, чемпіонка України з академічної греблі.
Ковтун Валентин Юрійович: ”Кандидат в майстри спорту України”, дворазовий чемпіон України з академічної греблі.
Лукашов Сергій Вікторович: ”Кандидат в майстри спорту України”, чемпіон України з пауерліфтингу за версією УБФП.
Сосна Олег Миколайович: ”Кандидат в майстри спорту України”, чемпіон України з пауерліфтингу з жиму штанги лежачи за версією УБФП.
Харитонов Вадим Михайлович: І-розряд, чемпіон України з пауерліфтингу з жиму штанги лежачи за версією УБФП.
Пікалова Юлія Ігорівна: ІІ-розряд, чемпіонка України з легкої атлетики у закритих приміщеннях (800 м), бронзовий призер Чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1500 м), (юніори).
Клетров Петро Олександрович: ІІ-розряд, срібний призер України з легкої атлетики у закритих приміщеннях (800 м), (юніори).
Еременко Дмитро Володимирович: ІІ-розряд, чемпіон України з легкої атлетики у закритих приміщеннях (800 м), (юніори).

Таксон: