Стажування на робочому місці – перспектива працевлаштування

Одним із найбільш ефективних різновидів професійного навчання, що пропонується службою зайнятості, є стажування - підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця. Стажування для роботодавця - найкращий спосіб перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання. Так, нещодавно такою послугою служби зайнятості скористався роботодавець, приватний підприємець Євген Іванович Мазурак, який взяв громадян на стажування на 4 вакантні посади: кондитерів і кухоних робітників  безробітних, які перебували на обліку у Великолепетиській районній філії Херсонського  обласного  центру      зайнятості. Стажування за допомогою служби зайнятості – це, насамперед, легалізація зайнятості та реальний шанс для безробітних отримати роботу, а для роботодавця – перевірених  робітників, які відповідають його вимогам.