Студенти Херсонщини мають змогу виграти грошовий грант на оплату навчання та/або стипендіальне забезпечення в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці будуть відомі вже в жовтні

До 30 вересня триває прийом конкурсних робіт від претендентів на перемогу в конкурсі «Розумним Бути Модно». Кожний студент нашого району за власним бажанням має змогу приєднатися до змагання. Але лише тих ЗВО Херсонщини або всієї України, які є офіційними учасниками конкурсу.
Випробувати свої сили та знання може кожен, хто напише есе на тематику:
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»
Питання пропонується розглядати за обраним на власний розсуд напрямом. Робота може бути написана в інноваційній площині та торкатися реформування галузі економіки, менеджменту, маркетингу, політології, журналістики тощо.
Переможці конкурсу отримають грошові гранти. Сума гранту буде дорівнювати вартості навчання переможця, у разі, якщо він навчається на контрактній основі, відповідно до того, скільки сплачує за 10, 6 або 3 (бронзові призери) місяці. Якщо переможцями стануть студенти державної форми навчання, вони отримають стипендіальне забезпечення за відповідний період та враховуючи місце, яке посяде його робота.
Гранти для переможців виділяє холдинг «OpenMediaGroup» та медіа-партнери:Likarinfo - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;E-Kvytok - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;UAUAinfo - Інформаційний портал для батьків про дітей;
NadraKredit - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Перевірте, чи є заклад вищої освіти, в якому ви навчаєтесь, у переліку учасників за посиланням. Також на сторінці ви зможете ознайомитися детально з переліком вимог до конкурсних робіт. Якщо ваш навчальний заклад є в переліку, стати конкурсантом може будь-який студент абсолютно безкоштовно. Незалежно від курсу, форми та спеціальності навчання.