Сума вихідної допомоги оподатковується військовим збором

Сума вихідної допомоги, яка є обов’язковою виплатою працівнику підприємства у зв’язку з припиненням трудових відносин, підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.
При припиненні трудового договору працівнику виплачується вихідна допомога.
Вихідна допомога – це грошова виплата працівнику, звільненому з роботи не з його вини, яка виплачується роботодавцем з підстав та у розмірах, встановлених законодавством.
Сума вихідної допомоги, що виплачується при звільненні працівника обчислюється із середньомісячної заробітної плати.
 Нагадуємо, що об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема, доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Категорія ради та інші органи: