Святкові концерти «Жіночі мрії!»

Все найпрекрасніше на землі пов’язане з вічним і незабутнім образом жінки-матері, жінки-громадського діяча, жінки-трудівниці, слухняної, працьовитої доньки, тобто - найчарівнішої, найенергійнішої, завжди привабливої і за необхідності вимогливої половини людства. Тому марні зусилля лютої зими та чоловічої статі протидіяти святу!
Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, навколо якого останнім часом точаться різні дискусії, але яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято, яке не обійшло уваги і жінок як Великолепетиського так і Верхньорогачицького районів.
Так, 6 та 7 березня для прекрасної половини двох районів відбувалися святкові концерти “Жіночі мрії”. Чому мова іде про два райони одночасно: поясню.

На запрошення голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації народний вокальний ансамбль «Лепетиські козаки» (керівник Валерій Смірнов) та вокальний ансамбль «Мрія» (керівник Ганна Візнович), солісти Володимир Мікула та Світлана Кокляр, танцювальний колектив «ЕрБек-Шоу», дует «Контраст» прийняли участь у святковій концертній програмі для жінок Верхнього Рогачика. Наша участь була справжнім сюрпризом для мешканців сусіднього району, адже запальні пісні та танці, веселий гумор та лірика подарували незабутні хвилини, приємні враження і гарний настрій усім присутнім! З вітальним словом від Великолепетиського району до жінок Верхнього Рогачика звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська, яка щиро привітала із наступаючим прекрасним весняним святом 8 Березня та побажала міцного здоров'я, величезного щастя, кохання і добра. Тож яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі і не лише жіночої.
Головною темою заходу 7 березня у Великолепетиському районному Будинку культури, звісно ж, були жінки – протягом концерту для них зі сцени лунали привітання та слова подяки.
«Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!» - такі побажання висловили до присутніх в залі голова Великолепетиської районної ради Тетяна Верховська та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко. Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. У концертній програмі брали участь найактивніші чоловіки та діти у сфері культури: народний ансамбль «Лепетиські козаки», солісти Володимир Мікула, Руслан Атаєв, Олена Токар, Світлана Кокляр, Дарина Гаврилюк та Ганна Пономарьова з оркестром Дитячої школи мистецтв, а також дитячі ансамблі районного Будинку культури «Сім нот» та «Капітошка», танцювальний колектив «Імпульс» та ведучі Олена Шеховцова з Наталією Дмитренко. Артисти були представлені майже в усіх жанрах сценічного мистецтва, намагаючись при цьому якомога різноманітніше виразити свої вітання, а святковий концерт відбувся під бурхливі оплески глядачів.
Окрему подяку варто висловити організаторам неповторних святкових концертів, а саме: працівникам Великолепетиського районного Будинку культури: художньому керівнику Наталії Дмитренко, хореографу Олені Денисенко та провідному методисту Олені Шеховцовій.
Приємними видалися передсвяткові концерти, жінки як у Великій Лепетисі, так і у Верхньому Рогачику з блиском в очах та посмішками на вустах радо зустрічали всіх учасників заходів, аплодували та віддавали їм свої щирі емоції, адже святкові дійства на             8 Березня завжди були особливими, тому, що весна, як і жінка дає початок розвитку і розквіту природи та життя. Жінка — неповторна і непередбачувана, така проста і водночас нездоланна, сильна і слабка, ніжна і терпка. Багато можна віднайти порівняльних слів, епітетів і зворотів, але рух — це життя, а життєва енергія — це жінка.

 

Категорії статті РДА: