Святкували великою родиною

19-го листопада 2016 року у Князе-Григорівці відзначили подвійне свято 230-ту річницю заснування села та День працівників сільського господарства.
Радо зустріли князегригорівці своїх гостей, адже  на свято завітали   наші земляки, колишні працівники Князегригорівського СБК, аматорські колективи із Полтавщини на чолі з Григорієм Дмитровичем Чабановим та із Горностаївки (керівник Валентина Туній), села Каїри (керівник Інна Ташкінова-Туній). Творча дружба єднає наші колективи художньої самодіяльності та наші села.
Шанованими на святі були гості: голова районної державної адміністрації Кумановська С. С., начальник районного відділу культури, молоді та спорту Вітковська О. М., директор районного Будинку культури Шеховцова О. С. та сільський голова села Каїри Тарасенко А. І. Зібралася велика родина, об’єднана спільними турботами і радощами, успіхами та досягненнями. А головне любов’ю до свого села, потягом до прекрасного. Чудові пісні та музика підтримували у присутніх святковий настрій.

Сільський голова Андрійовська Т. М. та директор сільського Будинку культури Кацика Л. Б. гостино запросили усіх до святково убраної зали. Оригінальним та потужним був вихід народних вокальних колективів: «Любисток», керівник заслужений працівник культури України О. Авраменко; «Лілея», керівник М. Курас, «Слобода», керівник Л. Кацика, які вразили глядачів новими сценічними костюмами та майстерністю виконання української пісні. Коли зазвучали перші акорди і залунала пісня «Зеленеє жито» у виконанні трьох колективів, на сцену винесли великий запашний коровай. Талановита ведуча Хімчик Ірина представила гостей.
З вітальними теплими та щирими словами вшанування тих, хто на полях зустрічає ранкову зорю, кому співає жайвір свою пісню, у чиїх руках доля держави і народу, звернулися до громади сільський голова Андрійовська Т. М. та голова районної державної адміністрації Кумановська С. С.  
Тетяна Михайлівна з впевненістю зазначила: «Багатством і гордістю нашого села є люди: працьовиті, добрі господарі, чудові батьки, доброзичливі і гостинні. Низький уклін Вам та велика шана, наша велика князівська родина!».
Не обійшлося й без традиційних сюрпризів – своє вшанування поважних за віком людей, подружніх пар, які відзначили смарагдові та платинові весілля, новонароджених немовлят, новостворених молодих сімей та учасників АТО.
Від імені людей поважного віку виступила Коношук Тамара Степанівна, а від подружніх пар Гончаренко Микола Федорович, які поділилися секретами сімейного щастя та побажали молодим міцного здоров’я, сили і наснаги у розбудові нашого села. 
Задушевні слова вітань, чудова музика, найкращі побажання, вручення цінних подарунків – усе це супроводжувалося бурхливими оваціями глядачів.
Сердечно і щиро вітали зі святом начальник районного відділу культури, молоді та спорту Вітковська О. М., яка схвально підтримала дружні стосунки між творчими колективами сусідніх районів та Полтавської області, а сільський голова села Каїри Тарасенко А. І., творчі керівники Чабанов Г. Д., Туній В. К., Ташкінова-Туній І. О. запевнили, що між колективами будуть і надалі зміцнюватися дружні зв’язки.
Святкова програма була досить цікавою та насиченою, адже виступали творчі колективи різного складу: ансамблі, тріо, дуети, солісти, танцюристи, гімнасти, музиканти.
Глядачі не встигали дивуватися, захоплюватися, радіти, коли один за одним на сцені з’являлися творчі колективи. Професійність виконання, запал енергії, чудова гра, прекрасні голоси, вражали зір сценічні костюми - розкішні, яскраві, майстерно виготовлені, оздоблені та вишиті українськими орнаментами.
Незабутні враження, естетичну насолоду, гарний настрій одержали  глядачі від виступів: новоствореного вокального ансамблю «Слобода» та чоловічого гурту «Жайвір» (керівник Л. Кацика), чудового співу солістки Галини Дремлюженко, молодших гімнастів «Барбариків» із зразкової циркової студії «Фантазія» (керівник  С. Кондрашова), гостей з Горностаївського району: народного вокального ансамблю «Заспів» (керівник В. Туній) із Горностаївки, вокального ансамблю «Мереживо» та тріо «Коралі» (керівник І. Ташкінова-Туній) із села Каїри, талановитих солістів Юрія Волобуєва та Романа Мєлєндовича.
Стало вже доброю традицією на святкування Дня села Князе-Григорівка приїзд нашого земляка Григорія Чабанова, і не просто погостювати, а й порадувати земляків новими творчими колективами з Полтавщини. Варто відзначити велику концертну програму, представлену глядачам творчими колективами із Полтавщини: тріо «Мальви» в складі Наталії Крамаренко, Лариси Денесенко, Тетяни Безкровної (керівник Валерій Агеєв), танцювальне тріо «Де жавю» (керівник Мар’ян Сопільняк), ведуча Наталя Киреєва, дует «Дві душі» солісти Наталя Мєдвєдєва та Анатолій Попов, акордеоніст Михайло Клименко.
Гості були вдячні за теплий прийом. На згадку Тетяна Михайлівна вручила їм сувеніри та нагородила грамотами за плідну творчу працю керівників та їх колективи. 
Належне треба віддати сільському голові Тетяні Михайлівні Андрійовській, яка постійно дбає про розвиток культури на селі, вклала багато зусиль в організацію і проведення такого незабутнього свята. Велика подяка депутатському корпусу у придбанні подарунків.
Голова сільської ради та директор СБК завдячують Авраменко Ользі Дмитрівні за щирий прийом гостей із Полтавщини,  за допомогу у організації та підготовіці свята працівникам сільського Будинку культури Доброву А. І., Щербак О. С, Кондрашовій С. П., Курас М. Б., Прошуровій Н., Короткій Г. Велике спасибі творчій людині Осипковій Любов Антонівні, яка з задоволенням допомагає в написанні сценаріїв, складанні віршів та пісень; незмінній ведучій Ірині Хімчик, всім аматорам, які відгукнулися і дружно допомогли в проведенні свята. Бажаю усім  колективам та керівникам творчих злетів, професійного росту, міцного здоров’я.
Свято завершилося частуванням смачним кулішем, а лишилися добрі спогади про велике родинне свято князегригорівців.
 
Директор Князегргорівського СБК                                  Людмила  Кацика
 
Щира подяка сільського голови
 
 19 листопада 2016 року Князе-Григорівка відсвяткувала свою 230-у річницю. Висловлюю особливу подяку усім, хто допоміг морально, фінансово та матеріально відзначити ювілей села та День працівників сільського господарства. Це люди які не байдужі до життя і побуту громадян, та й постійно допомагають у проведені культурно-мистецьких заходів села.
Щиро дякую депутату обласної ради Дякову Сергію Миколайовичу, депутатам районної ради: Страху Андрію Миколайовичу, Копилу Володимиру Олександровичу;
головам фермерських господарств: Сороці Олександру Леонідовичу, Осіїк Сергію Микитовичу, Телявському Миколі Йосиповичу, Кацикі Андрію Андрійовичу, Павлютіну Георгію Леонідовичу, Соколу Миколі Михайловичу, Шокіну Павлу Микитовичу, Дякову Володимиру Миколайовичу, Сеюз Василю Васильовичу; підприємцю Нікітчуку Вячеславу Митрофановичу;
громадянам: Звонарьовій Клавдії Павлівні, Бондаренко Наталії Володимирівні, Щербак Марії Романівні, Лифар Всеволоду Олександровичу. Окрема подяка за підтримку працівникам сільської ради, депутатському корпусу та працівникам сільського Будинку культури.
Бажаю вам, шановні, успіхів у вашій самовідданій праці на благо країни та народу, щастя, здоров’я, добробуту вашим родинам, нехай і надалі колосяться щедрими врожаями ниви, а у домівках завжди буде радість і достаток.
Низький уклін вам від щирого серця!
 
З повагою Князегргорівський сільський голова
Тетяна Михайлівна Андрійовська

 

 

Категорії статті РДА: 

Категорія ради та інші органи: