Святкування міжнародного Дня музики

За доброю традицією щорічно 01 жовтня  Міжнародний  день музики   у Великолепетиському районі організовують  та проводять учні та викладачі   Великолепетиської дитячої школи мистецтв. Цьогоріч свято для дітей і дорослих проводилося під назвою  «Посвята в музиканти».
Свято об’єднало всіх шанувальників музичного мистецтва селища, педагогічних працівників школи, а також маленьких учнів-музикантів, які тільки шукають свою дорогу в неосяжному і багатогранному світі музики,  батьків і просто тих, хто цінує «живу» музику.
З привітальним словом до присутніх звернулася директор школи  Ірина Березань,  яка висловила слова вдячності викладачам та ветеранам педагогічної праці, які все своє життя присвятили роботі в музичній школі і виховали велику кількість талановитих музикантів.
Вітали  першокласників заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації Ігор Бойко та селищний голова Микола Сінькевич, який пригостив юних музикантів солодкими подарунками.
З нагоди свята відбулася концертна програма за участю вихованців та викладачів школи, після чого 26 першокласників музичної школи, найменші майбутні музиканти, отримали символічні свідоцтва про прийняття в музичну родину, а усі присутні – приємні враження від цікавої програми святкування.