Святкування міжнародного Дня музики

За доброю традицією, щорічно 1 жовтня у Міжнародний  день музики  в комунальному позашкільному навчальному закладі «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» відбувається урочисте свято для дітей і дорослих „Посвята в музиканти”. Цього року у музичну родину було прийнято 42 першокласника. Це свято об’єднало всіх шанувальників музичного мистецтва селища, педагогічних працівників школи, а також маленьких учнів-музикантів, які тільки шукають свою дорогу в неосяжному і багатогранному світі музики.
З привітальним словом виступила директор школи мистецтв Ірина Березань.  З її уст прозвучали слова вдячності викладачам та ветеранам педагогічної праці, які все своє життя присвятили роботі в музичній школі і виховали велику кількість талановитих музикантів.
Вітали першокласників та викладачів школи заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації Ігор Бойко та начальник  відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська.
Без сумніву, цей день надовго запам'ятається і першокласникам, і їх батькам, адже разом з героями музичної  казки "Де живуть ноти" вони побували у чарівній країні музики. Учасники і гості отримали на цьому святі   гарний настрій і  радість від спілкування з музикою.