СВЯТО МАЛЕНЬКОГО СЕЛА

За 50 кілометрів від селища Велика Лепетиха, на території Демидівської сільської ради, розташоване маленьке затишне село Запоріжжя. Живуть там завзяті, веселі та працьовиті люди, які щиро люблять свою рідну землю і домівку, які звикли до щоденних селянських турбот по господарству та важкої роботи на землі. Але, як то кажуть: «Не хлібом єдиним живе людина». Люблять запоріжці добре попряцювати, і добре відпочити та повеселитися.
Єдиним осередком культури на селі є Запорізький сільський клуб, в якому працює гарна, талановита жіночка Наталія Віталіївна Миць, художній керівник та керівник вокального ансамблю «Запоріжанка».  Завдяки її творчому запалу та невгамовній енергії на селі є місце, де збираються його мешканці, щоб поспілкуватися, посумувати, відпочити та отримати задоволення від концертних програм, які пропонують  запальні дівчата з ансамблю на чолі з Наталією Віталіївною.
І яскравим прикладом цього є святкування Дня працівників сільського господарства та Дня села, яке відбулося 17 листопада 2018 року.
В залі зібралося чимало люду не лише із Запоріжжя, а і з  навколишніх сіл, панувала святкова атмосфера, лунала весела музика.
На імпровізованій сцені чудові ведучі Лучинець Наталія та Марченко Віктор душевно та чуттєво протягом всієї програми дарували вітання всім присутнім.
Зі святом своїх земляків привітав голова Демидівської сільської ради Володимир Новак, який вручив подяки жителям села з нагоди Дня працівників сільського господарства, вітання також прозвучали від секретаря сільської ради Людмили Місєвич. До привітань долучилась Олена Вітковська, начальник відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації, яка вручила грамоти голови районної державної адміністрації Наталії Миць та Наталії Соболєвій, директору Демидівського сільського Будинку культури  з нагоди нещодавнього Всеукраїнського Дня працівників культури.
Святкова концертна програма була насичена ліричними, жартівливими та душевними піснями у виконанні вокального ансамблю «Запоріжанка». Своїх колег та присутніх мешканців села зі святом вітали вокальні ансамблі «Калиновий цвіт» та «Тавричанка», керівник Наталія Соболєва, Демидівського сільського Будинку культури та лепетиські кумасі Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко (Великолепетиський районний Будинок культури).
Не обійшли увагою і жителів села. У десяти різних номінаціях запоріжці отримали подяки та подарунки.
Хвилюючим моментом свята став виступ 84-річної Тарасової Діни Миколаївни, місцевої поетеси, яка проникливо прочитала свої власні вірші.
Після закінчення концертної програми свято продовжилось частуванням та запальними танцями, а діти смакували солодкою ватою від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва.
Від щирого серця хочеться подякувати організаторам заходу  за чудове, родинне свято та побажати невичерпної енергії, творчого запалу, ентузіазму,  підтримки влади та вдячних глядачів.

 

Категорії статті РДА: