ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ВЕЛИКОЛЕПЕТИЩИНИ

Великолепетищина щедра на таланти і в яку б сферу діяльності не занесла доля талановиту людину, талант завжди проявить себе.

«Талант – то крапля здібності і море праці» - цей влучний вислів належить відомому українському письменникові Григору Тютюннику. І з ним важко не погодитися. Адже мова йдеться про молоду людину, що за своє невелике життя скуштувала і солодкого смаку слави, і вимогливої  військової дисципліни, і знає як непросто жити з унікальним даром, даним тобі Богом чи успадкованим від батьків. Тим більше – працювати над тим, аби талант цей розвинути, філігранно відточити, вміти застосувати… незважаючи на основу справу свого життя – військову. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Тому батьки, вихователі та викладачі виконали своє завдання – допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих.

25 листопада 2018 року вихованець «Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна» Фріз Владислав, наш земляк, брав участь у ІІІ-му Міжнародному творчому фестивалі-конкурсі учнівської та студентської молоді «Єдина країна».

За результатами голосування журі Владислав посів перше місце у номінації «естрадний вокал», а також був нагороджений спеціальною відзнакою за краще патріотичне спрямування виступу, а керівник вокального гуртка «Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна» викладач Влада – заслужений артист України Свирид Віталій Олексійович – був нагороджений Почесною грамотою за вагомий внесок у справу збереження культурної та національної спадщини, підтримку дитячо-юнацької творчості та особистий внесок у професійний розвиток вихованців при підготовці до участі у фестивалі-конкурсі.

 Варто пам`ятати, що немає дітей необдарованих, треба лише допомогти відшукати дар у кожному, підтримати і розвинути його. Ми пишаємося  Владиславом Фрізом і бажаємо йому досягти свої мети, творчої наснаги і натхнення, однодумців у творчих пошуках, завзятості й сміливості у своїх прагненнях.