Князегригорівська сільська рада

Рішення від 23.03.2018 року № 387 про внесення змін до рішення 24 сесії сільської ради сьомого скликання від 23.06.2017 року № 260 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»

Святкували великою родиною

19-го листопада 2016 року у Князе-Григорівці відзначили подвійне свято 230-ту річницю заснування села та День працівників сільського господарства.
Радо зустріли князегригорівці своїх гостей, адже  на свято завітали   наші земляки, колишні працівники Князегригорівського СБК, аматорські колективи із Полтавщини на чолі з Григорієм Дмитровичем Чабановим та із Горностаївки (керівник Валентина Туній), села Каїри (керівник Інна Ташкінова-Туній). Творча дружба єднає наші колективи художньої самодіяльності та наші села.
Шанованими на святі були гості: голова районної державної адміністрації Кумановська С. С., начальник районного відділу культури, молоді та спорту Вітковська О. М., директор районного Будинку культури Шеховцова О. С. та сільський голова села Каїри Тарасенко А. І. Зібралася велика родина, об’єднана спільними турботами і радощами, успіхами та досягненнями. А головне любов’ю до свого села, потягом до прекрасного. Чудові пісні та музика підтримували у присутніх святковий настрій.

Виконком Князегригорівської сільської ради продовжує роботи з благоустрою

Виконком сільської ради продовжує роботи з благоустрою та належному утриманню населених пунктів. Працівниками  сільської ради обкошуються узбіччя в’їзду до села Князе-Григорівка.

Відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання

23 квітня 2014 року відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання з порядком денним: «Про внесення змін до рішення сорок третьої сесії сільської ради шостого скликання № 400 від 30 січня 2014 року «Про сільський бюджет на 2014 рік», «Про затвердження переліку вулиць і доріг комунальної власності села Князе-Григорівка, які підлягають ремонту у 2014 році за рахунок субвенції з Державного бюджету», «Про затвердження протоколу конкурсної комісії про надання в оренду  майна комунальної власності», «Про встановлення розміру земельних ділянок», «Про затвердження програми захисту дітей Князегригорівської сільської ради «Дитинство» на 2014-2017 роки», «Про розпорядження сільського голови, видані в міжсесійний період».
У роботі сесії взяли участь спеціалісти сільської ради, депутати Великолепетиської районної ради П. М. Шокін, В. Г. Слабко.

Відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання

19 березня 2014 року відбулася сесія Князегригорівської сільської ради шостого скликання з порядком денним:
1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2014 рік.
2. Про затвердження протоколу конкурсної комісії про надання в оренду  майна комунальної власності.
3. Про розгляд попередження ПАТ «Укртелеком».
4. Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку Князегригорівської сільської ради на 2014 рік.
5. Різне.

Громадськість с. Князе-Григорівка реалізовує низку заходів в рамках програм по берегоукріпленню

Князегригорівська сільська рада реалізовує низку заходів в рамках програм по берегоукріпленню, заліснення прибережної зони та створення туристичного комплексу села. Днями за участі громадськості села, учнів місцевої школи І-Ш ступенів в мальовничих місцях висаджено понад 300 верб.

Працівники Князегригорівської сільської ради створюють меморіал пам’яті «Подвиг земляків»

З метою посилення патріотичної роботи серед населення і особливо серед підростаючого покоління та повнішого висвітлення народного подвигу в роки Великої Вітчизняної війни, виконком Князегригорівської сільської ради створює меморіал пам’яті «Подвиг земляків». Це завдання покладено на робочу групу на чолі з сільським головою. Вже розпочато роботу по опрацюванню архівних документів, зокрема, нагороджувальних листів та описів подвигів князегригорівських фронтовиків. До складу робочої групи входять працівники апарату сільської ради, сільського будинку культури та бібліотеки, місцевої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів, краєзнавчого музею імені В. А. Якубова.

Відбулася сходка громадян у с. Середнє

Князегригорівський сільський голова Віктор Бойко та депутат районної ради Павло Шокін взяли участь у сході громадян села Середнє. На порядку денному стояло широке коло питань, що стосуються життєдіяльності населеного пункту.
Приємно відзначити, що жителі степового села займають активну позицію щодо участі громадськості у вирішенні нагальних питань. Так було при організації будівництва огорожі навколо цивільного кладовища, організації водопостачання. Нині чи не найважливішим є питання ремонту місцевого клубу. У ході обговорення цього питання вирішено провести ці роботи за активної участі громади. Будівельні матеріали, зокрема ліс, поставить виконком сільської ради.

Князегригорівці відзначили 70-ту річницю визволення села від фашистських загарбників

07 лютого 2014 року ще зранку над селом лунали фронтові мелодії часів Великої Вітчизняної війни. Цього дня князе-григорівці вшановували своїх визволителів та віддавали данину пам’яті загиблих при ліквідації Нікопольського плацдарму. О 14.00 годині громадськість села прийняла символічну естафету визволення від автопробігу з нагоди цього свята. Жителі села та гості поклали вінки на братські могили та до пам’ятника загиблим воїнам. Врочистості тривали просто неба упродовж кількох годин. Святкова програма супроводжувалась виступами творчих колективів художньої самодіяльності, спогадами учасників тих буремних років. На завершення всіх учасників свята пригостили фронтовим кулішом.
 
Підписатися на RSS - Князегригорівська сільська рада