Діяльність ЦНАПу

Новий сервіс МВС: відтепер Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн

З 1 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ) та Департаментом інформаційних технологій МВС (далі — ДІТ).
Фізична особа, яка досягла 14-річного віку (далі – Заявник), має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.
Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи:
-         онлайн на сайті hsc.gov.ua
-         безпосередньо у зручному сервісному центрі МВС.

Про роботу Центру надання адміністративних послуг Великолепетиської районної державної адміністрації

З 01 січня 2015 року по 25 травня 2015 року Центром надання адміністративних послуг Великолепетиської районної державної адміністрації надано 655 адміністративних послуг різного характеру. Окрім цього, суб’єктам звернення надано 610 консультацій, що в подальшому задовольнило потреби заявників. Усі найбільш затребувані адмінпослуги надаються через Центрнадання адміністративних послуг. Звертатись до інших органів державної виконавчої влади мешканцю не потрібно, бо ЦНАП ефективно взаємодіє з ними та самостійно погоджує всі моменти технологічного процесу.Відвідувачі ЦНАП у повній мірі забезпечені бланками заяв.Заявників своєчасно інформують про результат розгляду звернення щодо адміністративної послуги по телефону, поштою.

Центр надання адміністративних послуг повідомляє

З 01 січня 2015 року адміністративні послуги районних служб, зокрема відділу Держземагентства у Великолепетиському районі Херсонської області, реєстраційної служби Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області та Великолепетиського районного сектору управління Державної міграційної служби України у Херсонській області можна буде отримати виключно через Центр надання адміністративних послуг при Великолепетиськійрайонній державній адміністрації (далі ЦНАП). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаватимуться лише через ЦНАП.
У ЦНАП громадяни, підприємці та суб’єкти господарювання можуть в зручний для них час прийти та здійснити реєстраційні процедури та оформити документи дозвільного характеру, отримати всю необхідну інформацію, заповнити та здати відповідні документи, скарги та пропозиції, одержати на них належні відповіді.
Підписатися на RSS - Діяльність ЦНАПу