Захист прав дитини

Захист прав дітей

26 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання:
- Про визначення місця проживання малолітньої дитини.
Комісіє детально розглянула надані Великолепетиським районним судом Херсонської області та адвокатом позивача матеріали, а також матеріали зібрані службою у справах дітей районної державної адміністрації, відповідно до частин 4, 5 статті 19 Сімейного кодексу України та пункту 7.7. рекомендацій щодо діяльності комісії з питань захисту прав дитини доведених до використання листом Міністерства соціальної політики України від 18 грудня 2017 року № 24896/0/2-17/37. Заслухано пояснення позивача у справі та довіреної особи відповідача.  

Захист прав дітей

10 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик за участю першого заступника голови районної державної адміністрації, керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 3 питання:
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення гр. К. В. батьківських прав відносно малолітнього сина.
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення гр. Б. І. батьківських прав відносно малолітньої доньки.
- Про надання дозволу гр. К. О. на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким належить малолітній дитині.

До відома підприємців, батьків та осіб, що їх замінюють!

 
Районна державна адміністрація нагадує, що відповідно до Закону України від 16 травня 2013 року № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» обмежено перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників у зазначених закладах у нічний час.
Вищезазначеним Законом доповнено статтю 20-1 Закон України «Про охорону дитинства» та статтю 180-1 кодекс України про адміністративні правопорушення наступного змісту:

Профілактичний рейд

28 березня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою  у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Малолепетиською сільською радою на території с. Мала Лепетиха та смт Велика Лепетиха проведено профілактичний рейд „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я”.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 3 сім’ях, 1 дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебуває під опікою, що проживає у сім’ї опікуна. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікуном, проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.

Профілактичний рейд

20 березня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території смт Велика Лепетиха проведено профілактичний рейд „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я”.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 1 сім’ї, 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 3 сім’ях. За результатами складено акти обстеженя умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.

Проведення профілактичного рейду

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання дітям соціального захисту 14 листопада 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальним працівником Малолепетиської сільської ради проведено профілактичні рейди „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я” на території с. Мала Лепетиха.
У ході проведення рейду обстежено умови проживання 6 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 3 сім’ях, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває під опікою. За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

Захист прав дітей

17 жовтня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко за участю керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання:
- Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав гр. К. О. відносно малолітньої доньки К. В.
Питання винесене на розгляд комісії детально вивчене, за результатами одноголосно прийнято рішення про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої доньки.
Підводячи підсумок засідання комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко зазначив, що батьки  зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей. Разом з тим, батьки несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини, невиконання та ухиляння від виконання батьківських обов’язків. 

Захист прав дітей

04 жовтня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко за участю керівників відділів та служб району провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 8 питань:
- Про стан виконання гр. А. О. і гр. В. О. батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей та доцільність чи недоцільність позбавлення їх батьківських прав.
- Про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 3-х малолітніх, що виховуються у родині матері – гр. С. І.
- Про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах малолітньої, що виховується у родині матері – гр. Є. Т.

Всеукраїнський профілактичний рейд „Урок”.

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням, на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 15 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інструктором по роботі з громадськими формуваннями з питань охорони громадського правопорядку Великолепетиської селищної ради проведено профілактичні рейди „Урок”, „Сім’я” на території смт Велика Лепетиха.

Всеукраїнський рейд «Урок»

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, листа обласної районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 6721/0-17/58 „Про організацію та проведення Всеукраїнського заходу „Урок”, з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності 14 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд „Урок”, „Сім’я”, „Діти вулиці”, „Підліток” на території с. Демидівка, с. Запоріжжя, с. Катеринівка, с. Костянтинівка, с. Миколаївка, смт Велика Лепетиха.

Сторінки

Підписатися на RSS - Захист прав дитини