Профілактика бездоглядності, безпритульності, правопорушень серед дітей

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

У зв’язку із впровадженням обмежувальних та карантинних заходів, прийнятих Урядом України для запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19, особистий прийом громадян службою у справах дітей Великолепетиської районної державної адміністрації тимчасово обмежено.
Особистий прийом проводиться лише з питань, що безпосередньо стосуються життя та здоров’я дітей. Інші питання просимо вирішувати з використанням електронних засобів звернення та спілкування із спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації за офіційною електронною адресою: ssdvelp@ukr.net , для отримання консультації Ви можете зателефонувати по телефону: (05543) 221 79.

Профілактичний рейд

07 лютого 2019 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділенням із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), представником Малолепетиської сільської ради на території с. Мала Лепетиха проведено профілактичний рейд „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я”.

Профілактичний рейд

31 жовтня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я» на території смт Велика Лепетиха.

Профілактичний рейд

25 жовтня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей, запобігання вчиненню насилля над дитиною в сім’ї службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Князе-Григорівським сільським головою на території с. Князе-Григорівка проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я».

Профілактичний рейд

24 жовтня 2018 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги, своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання їх безпритульності та бездоглядності, виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території смт Велика Лепетиха.

Профілактичний рейд

12 вересня 2018 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності  на виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у районі проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» на тетриторії Малолепетиської сільської ради.

Профілактичний рейд

06 вересня 2018 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності та на виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід «Урок» у південній частині смт Велика Лепетиха.

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

05 вересня 2018 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності та на виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, у районі розпочато проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». Службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичні заходи у північній частині смт Велика Лепетиха.

Профілактичний рейд

28 липня 2018 року мобільною групою у складі провідного фахівця з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галини Лукаш, начальника сектору реагування патрульної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Андрія Клецька, оперуповноважений сектору кримінальної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Дениса Чорного, проведено профілактичний рейд на території смт Велика Лепетиха у нічний час та здійснено перевірки дотримання законодавства стосовно дітей у закладах торгівлі та громадського харчування, а саме: перевірено роботу бару «Чайка» фізичної особи-підприємця Антипенка Е. В., магазину «Ніка» приватного підприємця Тоцької Н. М., бару «Фараон» приватного підприємця Мкртчяна С.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

28 липня 2018 року при проведенні профілактичного рейду працівниками робочої групи, створеної відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 квітня 2018 року № 121 «Про проведення профілактичних рейдів у вечірній та нічний час у травні-серпні 2018 року», виявлено групу представників молоді (випускники 2018 року), у тому числі дівчата, які у сквері «Воїнів Інтернаціоналістів» розпивали спиртні напої. На зауваження та профілактичну бесіду реагували зухвало. Після прохання покинути територію скверу та прибрати за собою не відреагували, разом з тим, змінили місце «розпиття алкоголю» перейшовши на сходи приміщення Головного міжрайонного відділення ДУ «Херсонська обласна лабораторія центру МОЗ України».

Сторінки

Підписатися на RSS - Профілактика бездоглядності, безпритульності, правопорушень серед дітей