Інформація ФДМУ

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ АКЦІОНЕРНИМИ ТОВАРИСТВАМИ, УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ДЕРЖАВИ В СТАТУТНИХ КАПІТАЛАХ ЯКИХ ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДИВІДЕНДІВ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ

За наполегливою ініціативою Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) 29.04.2016 на загальних зборах акціонерів ПАТ «Червоний чабан» акціонерами прийнято рішення про відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році у розмірі 75 %.
Завдяки злагодженій роботі Регіонального відділення, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Управління державної казначейської служби України у Каланчацькому районі Херсонської області та ПАТ «Червоний чабан», дивіденди на державні корпоративні права зазначеного товариства (24,945 % статутного капіталу) перераховано до Державного бюджету України в повному обсязі та в строки, визначені законодавством.

Результати діяльності у сфері орендних відносин

Регіональним  відділенням  Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі у червні 2016 року забезпечено 569,3 тис. грн. надходжень коштів  від оренди державного майна, укладено 7 нових договорів оренди.
Всього до Державного бюджету протягом січня – червня  надійшло 3503,4 тис. грн., що становить 50% планового завдання.

ІНФОРМАЦІЯ Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

1. Об’єкт: частина вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 21,8 кв. м (каб. №19, 20) на першому поверсі ремонтно – механічної майстерні (реєстровий номер 01034707.5ФННМЯЄ002), що перебуває на балансі Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства,  за адресою: м. Херсон, вул. Блюхера, 60
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі
Платник:  ФОП Сєрік Андрій Миколайович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:
- нежитлові приміщення їдальні та харчоблоку загальною площею 215,5 кв.м в корпусі № 6 за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 4, що перебуває на балансі Херсонського державного університету;
- адмінбудівлю загальною площею 148,8 кв.м, за адресою: Херсонська область, смт Іванівка, вул. Крупської, 7, що перебуває на балансі Державної фінансової інспекції в Херсонській області.

На засіданні колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі підведені підсумки роботи за 2015 рік

29 грудня 2015 року відбулось засідання колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, на якому підведені підсумки роботи Регіонального відділення за 2015 рік та прийняті рішення стосовно перспектив діяльності Регіонального відділення на 2016 рік.
На засіданні колегії розглянуто актуальне питання щодо виконання плану-графіку виставлення об’єктів групи В, Г на продаж в 2015 році, зокрема, про реалізацію у листопаді 2015 року пакету акцій ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» на суму 84 тис. гривень. Завдяки налагодженій системі приватизаційних процесів грошові кошти за вказаний пакет акцій надійшли на рахунок Фонду державного майна України в повному обсязі у належний термін.
В роботі колегії прийняли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської міської ради.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ВЛАСНИКАМИ КОНТРОЛЬНИХ ПАКЕТІВ АКЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ З ДЕРЖАВНОЮ ЧАСТКОЮ В СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) у зв’язку з прискоренням реалізації залишків державних пакетів акцій, що тривалий час пропонуються до продажу на аукціонах на фондових біржах, 21.01.2016 проводить зустріч з власниками значних пакетів акцій акціонерних товариств з державною часткою в статутному капіталі, управління якими здійснює Регіональне відділення.
До розмови запрошуються керівники акціонерних товариств з державною часткою в статутному капіталі, управління якою здійснює Регіональне відділення, власники значних пакетів акцій та потенційні інвестори.

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області інформує

Реалізуючи політику нашої держави у сфері приватизації державного майна, Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводить роботу по залученню інвесторів до управління підприємствами з корпоративними правами держави в статутних капіталах.
З метою формування ефективної структури власності, забезпечення надходжень грошових коштів від приватизації до Державного бюджету України та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2016 роках, відповідно до плану – графіка, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 08 червня 2015 року, із змінами, Регіональним відділенням завершено підготовку до продажу державних пакетів акцій ПАТ «Херсонводбуд», ПАТ «Індустріальна скляна компанія», ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» та ПАТ «Червоний чабан».

Регіональним відділенням ФДМ України по Херсонській області проведено день відкритих дверей

У Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Херсонській області 25 листопада 2015 року проведено День відкритих дверей.
В рамках заходу відбулась зустріч зі здобувачами магістратури Херсонського національного технічного університету за напрямком «Державна служба». Начальник Регіонального відділення Стахевич Тетяна Вікторівна, перший заступник начальника Дудченко Наталя Валентинівна, заступник начальника Биков Роман Юрійович спілкувались з відвідувачами та відповідали на їх запитання.
Знайомство з Регіональним відділенням починається зі стенда в фойє приміщення, на якому розміщена інформація за напрямками роботи, а також, зі сторінці Регіонального відділення на веб-сайті Фонду державного майна України, де можна ознайомитись з актуальною інформацією про потенційні об’єкти оренди та приватизації, проведення конкурсів СОД, про надходження коштів до Державного бюджету та інші новини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області оголосило конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

Об’єкт оцінки: вбудоване нежитлове приміщення площею 10,3 кв. м, (кімната № 6) на другому поверсі адміністративної будівлі цеху обслуговування споживачів № 3, що перебуває на балансі ХД УДППЗ «Укрпошта» та розташована за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 29.
Об’єкт оцінки: частина бетонної під’їзної естакади загальною площею 5,0 кв. м, яка примикає до будівлі студентської їдальні, що перебуває на балансі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Комкова, 73-б.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ по Херсонській області за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімната 236 о 14-й годині 10.12.2015, телефон для довідок: (0552) 22 44 44.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області проводить пряму телефонну лінію

02 грудня 2015 року з 14.00 до 16.00 години перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області Наталя Дудченко проведе «пряму телефонну лінію».
Якщо Вас цікавлять питання реформування власності, передачі об’єктів права державної до комунальної власності та навпаки, або хочете отримати відповіді на питання, які Вас хвилюють і входять у компетенцію органу приватизації — телефонуйте за номером тел. (0-552) 22-96-43.

Сторінки

Підписатися на RSS - Інформація ФДМУ