Цивільний захист

Шановні громадяни!

Звертаємо увагу, що 17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким визначається, що на період дії карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:
• нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

Дезінфекція зупинок громадського транспорту

24 березня 2020 року відповідно до рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рятувальники 3 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Херсонській області розпочали дезінфекцію спеціальним розчином зупинок громадського транспорту .

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

23 березня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії Євгена Холодаря відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У ході засідання присутні розглянули питання щодо стану виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та протокольних рішень регіональної/обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
Прийнято рішення щодо:
  • забезпечення сталої роботи та підвозу працівників до медичного закладу та об’єктів критичної інфраструктури району.

3 Державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС у Херсонській області інформує про необхідність дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів

Шановні громадяни!

Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення корона вірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватися заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелося виходити на вулицю.
Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!
Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!

Тимчасове обмеження проведення заходів, конференцій

Районна державна адміністрація відповідно до протокольного рішення обласної комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 04 березня 2020 року № 8, з метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Великолепетиського району вимагає тимчасово обмежити проведення заходів, конференцій, спортивних заходів з масовим скупченням людей, оскільки вірус передається повітряно-крапельним шляхом.
Нагадуємо: вУкраїні 03 березня 2020 року зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом.

Виявлено 46 різноманітних боєприпасів

05 березня 2020 року піротехнічній групі аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшла заявка на обстеження території в районі села Рубанівка Великолепетиського району (15-й кілометр) на наявність боєприпасів часів минулих війн.
Під час обстеження вказаної території піротехніками виявлено 46 різноманітних боєприпасів, зокрема ММ-82–17 од., РГ-42-4 од., АС-76-2 од., АС-45-17 од. Всі знахідки цього ж дня знищені у встановленому порядку. Саме у цій зоні проходив Нікопольський плацдарм, де під час Другої Світової війни велись активні бойові дії.

Засідання комісії ТЕБ І НС щодо недопущення заносу та поширення випадків захворювань на 2019-nCoV у Великолепетиському районі

03 березня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії Євгена Холодаря відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О. В, спеціаліст, відповідальний за цивільний захист у районі Савченко А. Ю., головні лікарі первинної (Гохар Алі-Шах) та вторинної (Чистікова О. О.) ланок медицини, лікар-епідеміолог Горностаївського міжрайонного відділу ДУ «ХОЛЦ МОЗ України Сєліванцев І. О., начальник Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Любченко Н. П., голова Демидівської сільської ради Новак В. М..
У ході засідання присутні розглянули питання щодо недопущення занесення і поширення випадків захворювань спричинених коронавірусом на території Великолепетиського району.

Участь у селекторній нараді щодо обговорення наслідків негоди на території Херсонської області

25 лютого 2020 року головою районної державної адміністрації та спеціалістом, відповідальним за цивільний захист у районі, начальником Великолепетиського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області взято участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядалось питання про ускладнення погодних умов 24 лютого 2020 року, та шляхи вирішення питання щодо ліквідації наслідків негоди.
Обласним керівництвом заслухано доповіді з усіх районів, в тому числі і Великолепетиського.

Дії при загрозі стихійного лиха та отриманні штормового попередження

Синоптики відносять сильні вітри, шквали та смерчі до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому частіше всього вдається оголосити штормове попередження.
Фактори небезпеки: травмування, а інколи і загибель людей; руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, промислових і житлових будівель, особливо їх верхніх поверхів і дахів; перекидання телеграфних стовпів, виривання дерев та утворення завалів; знищення садів та посівів на полях.
Дії при загрозі стихійного лиха та отриманні штормового попередження:

Правила пожежної безпеки у побуті

19 лютого 2020 року з метою попередження пожеж та загибелі на них людей за участі спеціаліста, відповідального за цивільний захист в районній державній адміністрації, рятувальників третьої ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області, представника Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великолепетиської районної ради Херсонської області здійснено профілактичний рейд та інструктажі з питань безпеки у побуті серед самотніх громадян похилого віку Великолепетиської селищної ради.
З дозволу господарів помешкань здійснили огляд пічного опалення та електромереж, в ході чого вказали на наявні протипожежні недоліки.

Сторінки

Підписатися на RSS - Цивільний захист