Цивільний захист

Великолепетиський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області нагадує правила безпечного відпочинку на воді

Потрапляючи на «дикий» пляж, найчастіше ми радіємо тому, що тут не так багатолюдно й спокійніше, ніж на спеціально обладнаних для плавання місцях. Але в цілях безпеки це якраз-таки величезний мінус.
По-перше, ця місцевість навряд чи вам знайома. Чи є недалеко від берега приховані течії, яке дно біля річки (пісок, мул, сміття, ями та інше), чи ростуть тут водорості та інші приховані чинники, які можуть бути небезпечні навіть для досвідченого плавця?
А, по-друге, роблячи ставку на місця, які не призначені для плавання, ви ризикуєте залишитися без екстреної допомоги в тому випадку, якщо вона вам знадобиться. 
Батьки, проводьте бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків. Головне, самі будьте прикладом правильної поведінки на пляжі. Ваш обов'язок, як батьків, якщо взяли дітей на пляж, уважно стежити за ними, пам’ятайте, що дитина повинна бути постійно у полі зору!

Пам'ятка населенню щодо дій під час грози

Розряди атмосферної електрики можуть стати небезпечними для життя, якщо своєчасно не вжити заходів перестороги.
Удома
  • Вимкни з мережі всі електроприлади, а ще ліпше – відключи електроживлення в усьому будинку або квартирі.
  • Зачини кватирки, вікна, димарі, балконні двері та запни штори та опусти жалюзі.
  • Перевір, чи немає в приміщенні протягів – вони можуть затягнути кульову блискавку.
  • Відійди від вікон на безпечну відстань.

Не провокуйте пожежі в екосистемах району

З початку року в екосистемах області зафіксовано 318 пожеж на площі близько 113 га.
Основна причина таких пожеж – людський фактор:
  • необачно кинутий недопалок чи запалений сірник;
  • залишене без нагляду багаття;
  • зумисні підпали.

Функціональне навчання по цивільному захисту та спеціальне навчання з питань пожежної безпеки (пожтехмінімум) в режимі on-line

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області просить звернути увагу на виконання розпоряджень голови Херсонської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року № 893 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації», від 11 грудня 2019 року № 846 «Про план комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2020 рік».

Взято участь в позачерговому засіданні Херсонської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 травня 2020 року в режимі онлайн-конференції проведено позачергове засідання Херсонської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Є. Холодар, заступник голови районної державної адміністрації, начальники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники медицини та районних установ.

Про пожежну безпеку в період збирання врожаю

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, хлібозбиральна техніка, яка нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат. Вогонь на відкритій території у безвітряну погоду може розповсюджуватися зі швидкістю 1 м/с, а у вітряну – до 10 м/с; водночас висота полум’я часто сягає 2 м.

Взято участь в обласних тренуваннях по цивільному захисту

15 травня 2020 року о 09:00 год. органи управління і сили цивільного захисту Великолепетиської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області у форматі онлайн-конференції взяли участь у спільному тренуванні з ліквідації надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок УМОВНОЇ лісової пожежі.
Тема тренування «Організація гасіння масштабної лісової пожежі».
Основною метою тренувань є поглиблення знань, перевірка готовності до практичної роботи та спроможності залучених сил і засобів цивільного захисту до оперативного аналізу обстановки, що склалася внаслідок виникнення надзвичайної ситуації та дій за призначенням, відпрацювання взаємодії служб всіх рівнів.

Засідання районної комісії ТЕБ та НС від 13 травня 2020 року

13 травня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії Евгена Холодаря відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На городі приватного домогосподарства був виявлений старий боєприпас

25 квітня у с. Рубанівка Великолепетиського району на городі приватного домогосподарства під час проведення земельних робіт був виявлений старий боєприпас. Під час ідентифікації встановлено, що це артилерійський снаряд калібром 152 мм. Наступного дня на місце знахідки прибули піротехніки обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. Виявлений вибухонебезпечний предмет піротехніки вилучили, транспортували на підривний майданчик та знищили встановленим порядком.
Шановні громадяни! Не втрачайте пильність при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі їх не торкайтесь і одразу повідомляйте за номерами «101» та «102».

Сторінки

Підписатися на RSS - Цивільний захист