Цивільний захист

Функціональне навчання по цивільному захисту та спеціальне навчання з питань пожежної безпеки (пожтехмінімум) в режимі on-line

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області просить звернути увагу на виконання розпоряджень голови Херсонської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року № 893 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації», від 11 грудня 2019 року № 846 «Про план комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2020 рік».

Взято участь в позачерговому засіданні Херсонської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 травня 2020 року в режимі онлайн-конференції проведено позачергове засідання Херсонської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Є. Холодар, заступник голови районної державної адміністрації, начальники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники медицини та районних установ.

Про пожежну безпеку в період збирання врожаю

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, хлібозбиральна техніка, яка нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат. Вогонь на відкритій території у безвітряну погоду може розповсюджуватися зі швидкістю 1 м/с, а у вітряну – до 10 м/с; водночас висота полум’я часто сягає 2 м.

Взято участь в обласних тренуваннях по цивільному захисту

15 травня 2020 року о 09:00 год. органи управління і сили цивільного захисту Великолепетиської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області у форматі онлайн-конференції взяли участь у спільному тренуванні з ліквідації надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок УМОВНОЇ лісової пожежі.
Тема тренування «Організація гасіння масштабної лісової пожежі».
Основною метою тренувань є поглиблення знань, перевірка готовності до практичної роботи та спроможності залучених сил і засобів цивільного захисту до оперативного аналізу обстановки, що склалася внаслідок виникнення надзвичайної ситуації та дій за призначенням, відпрацювання взаємодії служб всіх рівнів.

Засідання районної комісії ТЕБ та НС від 13 травня 2020 року

13 травня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії Евгена Холодаря відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На городі приватного домогосподарства був виявлений старий боєприпас

25 квітня у с. Рубанівка Великолепетиського району на городі приватного домогосподарства під час проведення земельних робіт був виявлений старий боєприпас. Під час ідентифікації встановлено, що це артилерійський снаряд калібром 152 мм. Наступного дня на місце знахідки прибули піротехніки обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. Виявлений вибухонебезпечний предмет піротехніки вилучили, транспортували на підривний майданчик та знищили встановленим порядком.
Шановні громадяни! Не втрачайте пильність при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі їх не торкайтесь і одразу повідомляйте за номерами «101» та «102».

Продовження карантину до 11 травня 2020 року

На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 квітня 2020 року опрацьовано  актуальне питання щодо продовження карантину до 11 травня 2020 року.
На виконання вимог постанови КМУ від 11 березня 2020 р № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 291) та вжиття додаткових заходів по запобіганню поширенню COVID-19 на території району:

Щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Чи можна людям 60 років та більше виходити на вулицю?
Люди від 60 років зараз мають перебувати вдома. Також вони мають утримуватися від контактів з іншими особами, окрім тих, з якими вони спільно проживають.
Люди поважного віку є в групі підвищеного ризику, відтак — потребують самоізоляції у визначеному ними місці. Згідно зі статистикою ВООЗ, 95% жертв коронавірусу в Європі були віком понад 60 років.

Сторінки

Підписатися на RSS - Цивільний захист