Місцеві вибори 2020

Інформація щодо кандидатів на місцевих виборах 2020 року

До уваги виборців Великолепетиської селищної та Рубанівської сільської ОТГ!
Пропонуємо до вашої уваги списки, надані відповідними територіальними вибочими комісіями, кандидатів у депутати та на посаду голови до Великолепетиської селищної та Рубанівської сільської ОТГ
 
Великолепетиська ОТГ:
 
Рубанівська ОТГ:
 
 

Кандидати в депутати до Рубанівської сільської ОТГ

За інформацією Рубанівської сільської територіальної виборчої комісії Каховського району Херсонської області пропонуємо до вашої уваги відомості про зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах кандидатів у депутати до Рубанівської ОТГ:
 

Кандидати в депутати до Великолепетиської селищної ОТГ

За інформацією Великолепетиської селищної територіальної виборчої комісії Каховського району Херсонської області пропонуємо до вашої уваги виборчі списки кандидатів від політичних партій у депутати Великолепетиської селищної ОТГ:

Межі окрігів по Великолепетиській ОТГ

Кандидати на посаду сільського голови Рубанівської ОТГ

До уваги виборців - 25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться місцеві вибори.
25 вересня 2020 року сплив термін висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (з 15 до 24 вересня 2020 року включно).
За інформацією Рубанівської сільської територіальної виборчої комісії у Рубанівській ОТГ (Рубанівська, Миколаївська та Демидівська сільські ради) на посаду сільського голови зареєструвалося 8 (вісім) кандидатів:
 1. Лозіцький Олександр Вікторович – самовисування.
 2. Марченко Віктор Вікторович – Херсонської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ».
 3. Семенов Олег Іванович – самовисування.
 4. Куратов Олег Володимирович – самовисування.
 5. Бердніков Олександр Олександрович – Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
 6. Мородецький Віктор Володимирович – самовисування.
 7. Трохименко Олександр Вікторович – Херсонської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ «СЛУГА НАРОДА».
 8. Шевченко Володимир Миколайович – Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Кандидати на посаду селищного голови Великолепетиської ОТГ

До уваги виборців - 25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться місцеві вибори.
25 вересня 2020 року сплив термін висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (з 15 до 24 вересня 2020 року включно).
За інформацією Великолепетиської селищної територіальної виборчої комісії у Великолепетиській ОТГ (Великолепетиська селищна, Малолепетиська, Князегригорівська, Катеринівська сільські ради) на посаду селищного голови зареєструвалося 6 (шість) кандидатів:
 1. Лугових Євген Вікторович – Херсонська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ».
 2. Дяков Сергій Миколайович – ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ».
 3. Рогачова Вікторія Павлівна – Херсонська регіональна організація Політичної партії «Партія Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ.
 4. Сєнін Ігор Іванович – Херсонська обласна організація партії  Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА».
 5. Колокот Максим Вікторович – Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «СЛУГА НАРОДУ».
 6. Овдієнко Ігор Володимирович – ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Центральна виборча комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме:
блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної ради;
світло-зеленого кольору – з виборів депутатів районної ради;
світло-жовтого кольору – з виборів депутатів міської ради;
світло-сірого кольору – з виборів депутатів районної у місті ради;
кремового кольору – з виборів депутатів сільської, селищної ради;
світло-рожевого кольору – з виборів сільського, селищного, міського голови.
 
При цьому встановлено, що виборчі бюлетені повинні бути надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші відповідного кольору з текстовою частиною лише з одного боку.
При цьому встановлено, що виборчі бюлетені повинні бути надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші відповідного кольору з текстовою частиною лише з одного боку.

Вибори під час карантину: без скатертин на столах, з відокремленою кабінкою та урною

Кабінет Міністрів прийняв постанову від 14 вересня 2020 р. № 846 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», в якій затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.
Що важливого для виборця?
 • Окрім паспорта, тепер обов’язковою буде і маска. Її потрібно зняти тільки для того щоб член комісії ідентифікував громадян. Радимо захопити і ручку.
 • Дистанція 1,5 метра та температурний скринінг на вході.
 • Для виборців з ознаками респіраторного захворювання у приміщенні буде окрема кабінка та скринька для голосування.
 • На цих виборах – без скатертин (для легкої дезінфекції поверхонь).
 • Виборець на самоізоляції чи обсервації зможе голосувати за місцем перебування. Для цього потрібно буде подати заяву до дільничної виборчої комісії.

Текст постанови

ЦВК спільно з Радою Європи запускає інформаційно-просвітницьку онлайн-платформу про вибори “ЦВК: просвіта”

21 вересня стартує спільний просвітницький проєкт Центральної виборчої комісії та Ради Європи – інтерактивна навчальна онлайн-платформа про вибори “ЦВК: просвіта”. Більше ніж півроку над його втіленням працювало понад 30 фахівців: команда експертів Ради Європи з питань виборів та демократії, креативники з лабораторії Platforma та студії онлайн-освіти EdEra, UA:Українське радіо, а також маркетингового агентства BigBangers.
Основна ідея цього проєкту – показати, що кожен вибір важливий, що голос кожного визначає майбутнє як окремої громади, так й усієї країни. Мета цього проєкту – допомогти українцям свідомо обирати.

Реквізити спеціального рахунку Великолепетиської селищної ТВК для внесення грошової застави

Відповідно до листа Великолепетиської селищної територіальної виборчої комісії Каховського району Херсонської області від 16 вересня 2020 року № 10 публікуємо реквізити спеціального рахунку Великолепетиської селищної ТВК Каховського району Херсонської області для внесення грошової застави.

З 15 по 24 вересня термін реєстрації кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Місцеві вибори 2020