Соціальна діяльність

ЗАКРИВАЙТЕСЬ МАСКОЮ, А НЕ В СОБІ!

Цей меседж став основою креативної кампанії Міжнародної організації з міграції з фокусом на жителів східних регіонів України. Візуальний образ медичної маски використаний, щоб просто і емоційно продемонструвати: маскою треба закриватись, але не треба ховати під нею те, чим можна поділитись із кимось іншим. Мовчати про проблеми шкідливо! Пандемія COVID-19 загрожує не лише фізичному здоров’ю. Стрес, обмеження у діях, зміна звичного способу життя мають руйнівний вплив на психіку. Зокрема, це стосується жителів району. Як люди, які й за нормальних умов часто не звикли приділяти належну увагу своєму психічному здоров’ю, в умовах пандемії вони лишаються сам на сам із проблемами: тривоги, страх захворіти, переживання за близьких чи непевне майбутнє — безжально засіли всередині. Ізольовані від оточуючих, люди закриваються у собі й мовчки потерпають від цього.

Нова форма виховання дітей

Розвиток патронату над дитиною в межах реформи деінституціалізації в регіонах - всі матеріали можна завантажити за посиланням (доступно для користувачів поштового сервісу gmail.com).

Розфарбуємо світ у помаранчевий колір

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Великолепетиський район також приєднався до проведення щорічної акції   «16 днів проти насильства».
На центральній площі селища управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено вуличну акцію «Зупинимо насильство разом». В ході акції розповсюджувалися інформаційні листівки та буклети.

ВІДНОВЛЕННЯ ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ

Кабінетом Міністрів України 25 листопада 2020 року прийнято рішення про відновлення виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.
Постанова Кабінету Міністрів України № 1171 розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні „карантину вихідного дня” та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:
продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;
призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації наголошує про необхідність подачі бажаючими заяв (особисто та в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики) на призначення цієї допомоги у визначений законодавством термін.
За детальною інформацією та роз’ясненнями можна звертатися до відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації за телефоном: 05543 22288.

Національний проект «Родинна слава України».

Родина — одна з найбільших цінностей, створених людством. На сучасному етапі розвитку держави важливою є проблема збереження здоров’я нації та зміцнення соціального інституту родини.
Національний проект «Родинна слава» покликаний привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності і розвитку та обов’язковою складовою економічного розвитку держави.
В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, національним визнанням «Родина року», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім’ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.
Урочистості заплановано провести у лютому 2021 року вмісті Києві.
Інформація про проєкт розміщена та постійно оновлюється на сайті.

Університет «КРОК»

Вищій навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» один із перших Україні приватних закладів вищої освіти, заснований у 1992 році має IV рівень акредитації.
В Університеті діє проект «Дистанційна освіта  для людей з інвалідністю», метою якого є розширення можливостей для здобуття вищої освіти особам з інвалідністю.
Проект надає можливість навчатися в режимі віддаленого доступу людям з обмеженою мобільністю та особливими освітніми потребами і отримати диплом про вищу освіту за ступенями бакалавра та магістра.
Університет надає освітні послуги особам з інвалідністю, які мають медичні показання навчатися на денній або заочній формах навчання.
З метою запрошення на навчання та підтримання прямого зв’язку із особами з інвалідністю Університет постійно бере участь, а також є співорганізатором профорієнтаційних заходів таких як: інформаційні семінари, тренінги, ярмарки вакансій, вебінари на яких розглядається питання працевлаштування, інклюзія та здобуття вищої освіти особами з інвалідністю.

Інспекційна кампанія з метою виявлення неоформлених трудових відносин

До 31.08.2020 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, за участю органів місцевого самоврядування, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  та Обласного центру зайнятості триватиме інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин.
Звертаємо увагу, що з 01 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.

УВАГА РОБОТОДАВЦІ!

З 01 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.
Остання можливість уникнути штрафу це оформлення трудових відносин!

 

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ДЛЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
Відповідно до Порядку до середньомісячного сукупного доходу враховуються такі доходи:
- заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
- грошове забезпечення військовослужбовців;
- пенсія, щомісячне довічне грошове утримання суддів у відставці;
- стипендія, у тому числі із сумою її індексації, нарахованої відповідно до закону (крім соціальної стипендії, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа);
- соціальні виплати, які призначаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, у тому числі житлова субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування;
- грошові перекази, отримані із-за кордону;
- інші доходи, відомості про які отримано від ДПС і Пенсійного фонду України, а також доходи, які задекларовано особою.

ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 "Деякі питання виплати державної соціальної допомоги" внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250.
Згідно з новою редакцією заява та декларація вважаються такими, що не подані, у разі внесення не у повному обсязі відомостей про членів малозабезпеченої сім¢ї (прізвище, ім'я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України чи іншого документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).

Сторінки

Підписатися на RSS - Соціальна діяльність