Соціальна діяльність

Інспекційна кампанія з метою виявлення неоформлених трудових відносин

До 31.08.2020 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, за участю органів місцевого самоврядування, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  та Обласного центру зайнятості триватиме інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин.
Звертаємо увагу, що з 01 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.

УВАГА РОБОТОДАВЦІ!

З 01 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.
Остання можливість уникнути штрафу це оформлення трудових відносин!

 

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ДЛЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
Відповідно до Порядку до середньомісячного сукупного доходу враховуються такі доходи:
- заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
- грошове забезпечення військовослужбовців;
- пенсія, щомісячне довічне грошове утримання суддів у відставці;
- стипендія, у тому числі із сумою її індексації, нарахованої відповідно до закону (крім соціальної стипендії, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа);
- соціальні виплати, які призначаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, у тому числі житлова субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування;
- грошові перекази, отримані із-за кордону;
- інші доходи, відомості про які отримано від ДПС і Пенсійного фонду України, а також доходи, які задекларовано особою.

ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 "Деякі питання виплати державної соціальної допомоги" внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250.
Згідно з новою редакцією заява та декларація вважаються такими, що не подані, у разі внесення не у повному обсязі відомостей про членів малозабезпеченої сім¢ї (прізвище, ім'я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України чи іншого документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).

Оздоровлення дітей пільгових категорій в літку 2020 року

Управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації направлено до дитячого оздоровчого закладу ООГ «Дитячий оздоровчій табір ім. Ю. О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України» з 04 серпня по 21 серпня 2020 року на оздоровлення 28 дітей пільгових категорій району, а саме:  
  • 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • 7 дітей з багатодітних сімей;
  • 8 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • 4 дитини, що перебувають на диспансерному обліку;
  • 3 талановиті та обдаровані дитини;
  • 1 відмінник навчання.

ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

Відповідно до статті 9 Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” встановлено, що у 2020 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб – 25 відсотків; для дітей: з 1 січня 2020 року – 85 відсотків, з 1 липня – 130 відсотків; для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю – 100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.

Громадська організація Рух “Всі разом!” ініціює соціальний проєкт

Громадська організація Рух “Всі разом!” є куратором марафону вуличних сімейних заходів по всій країні. У 2019 році понад 65 міст по всій території України взяли участь у марафоні, який вражає своїм масштабом і шляхетними цілями. Метою організаторів є творення суспільної традиції міцних і щасливих родин.
У зв’язку із карантинними заходами, влітку 2020 року проведення вуличних заходів із залученням великої кількості учасників є не на часі. Тому Рух “Всі разом!” ініціює соціальний проєкт у форматі публічного розміщення інформаційно-просвітницьких зображень на сімейну тематику. Завдання – плекання суспільства, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом суспільної традиції і державної політики.

АВТОМАТИЧНЕ ПОДОВЖЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

У зв'язку з продовженням адаптивного карантину державні соціальні допомоги подовжено автоматично до 01.08.2020 року без звернення заявників до управління праці та соціального захисту населення.
Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх соціальних допомог особам, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності або закінчується термін дії допомоги.

Внесено зміни до порядку надання соціальної допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям на період карантину

Кабінетом Міністрів України 01 червня 2020 року прийнято постанову № 432, якою розширено перелік, осіб, що мають право на одержання державної соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям (далі – ФОП).

Державна соціальна допомога на дітей фізичним особам-підприємцям

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців (далі - ФОП) Кабінетом Міністрів України 22 квітня 2020 року  прийнято постанову № 329. Згідно з нею допомога на дітей призначається і виплачується ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації ФОП.

Сторінки

Підписатися на RSS - Соціальна діяльність