Діяльність лікарні

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника у КП «Великолепетиська ЦРЛ»

15 червня 2018  року  в  районному будинку культури  відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. На нього зібралися представники медичної сфери Великолепетиського району: лікарі та медичні сестри центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, екстреної медичної допомоги.
Праця медика була та залишається найгуманнішою, найблагороднішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності. Складна, відповідальна, жертовна  –  вона завжди перебувала в зоні особливої суспільної уваги й пошани.

Новини районної медицини

10 травня цього року в рамках реалізації міжнародного проекту «Challenge TB» («Виклик туберкульозу») відбувся моніторинговий візит до КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» обласних фахівців – Коваль Галини Володимирівни, головного експерта Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації за напрямком «Фтизіатрія»; Макаренко Ірини Олександрівни, головного експерта Департаменту охорони здоров’я за напрямком «Дитяча фтизіатрія»; Смолієнко Світлани Іванівни, завідувача амбулаторним відділенням обласного центру боротьби та профілактики зі СНІДом; Богомаз Ганни Ігорівни, керівника відділу моніторингу і оцінки обласного тубдиспансеру; Понеділко Максима Анатолійовича, лікаря сайту АРТ обласного тубдиспансеру; Зінченко Галини Валеріївни, лікаря-бактеріолога лабораторії ІІІ рівня.

До уваги жителів Великолепетиського району!

У 2018 році розпочата  робота по впровадженню електронної системи охорони здоров’я E- Health  в закладах первинної медико-санітарної допомоги Великолепетиського району, яка є невід’ємною складовою медичної реформи та вирішить ряд важливих питань, а саме: вільний вибір лікаря пацієнтом, планування часу, організація черги та зменшення довжини візиту. Адже сьогодні лікарі часто витрачають більше часу на заповнення паперів, ніж на прийом пацієнтів – і це не є нормальним.
У першому півріччі заплановано підключити до  E- Health  3 робочих місця лікаря (2 у Великолепетиській лікарській амбулаторії ЗПСМ та 1 у Рубанівській лікарській амбулаторії ЗПСМ). До кінця року у закладі будуть повністю автоматизовані робочі місця лікарів.

Звіт щодо оцінки Обласної цільової соціальної програми з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки у Херсонській області

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району (видео)

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району (видео)

Проведено безоплатне консультування і профілактичний огляд населення Великолепетиського району

З метою виявлення передпухлинних та онкологічних захворювань У Великолепетиському районі бригадою фахівців-онкологів комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» у складі онкогінеколога, онкоуролога, онкохірурга 31 липня та 01 серпня 2017 року – у поліклінічному відділенні КП «Великолепетиська ЦРЛ», 02 серпня – Рубанівська ЛА ЗПСМ, 03 серпня – Князегригорівська ЛА ЗПСМ, 04 серпня – Малолепетиська ЛА ЗПСМ проводилось безоплатне консультування і профілактичний огляд населення.        
Лікарями проводилися:
- огляд уролога (чоловіки старші за 40 років - з метою ранньої діагностики раку передміхурової залози та прямої кишки);- огляд гінеколога (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових захворювань жіночої статевої сфери та молочних залоз);

Пам'ятка для населення щодо профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань

З настанням теплого періоду зростає вірогідність захворювання гострими  кишковими інфекціями. Для попередження кишкових інфекцій, які ще влучно називають хворобами "брудних рук", необхідно дотримуватись простих і доступних кожному правил: 
- суворо дотримуйтеся правил особистої гігієни, ретельно мийте руки перед їжею, після повернення з вулиці і після кожного відвідування вбиральні; при кашлі і чханні рекомендується прикривати ніс і рот одноразовими серветками і викидати їх після використання в сміттєву урну, після чого вимити руки або обробити їх вологою серветкою, обробляйте руки дозволеними для цих цілей дезінфектантами. Не забувайте помити руки дітям, змалку привчайте їх до правил особистої гігієни;
- вживати в їжу тільки ретельно миті овочі, фрукти, ягоди, а для маленьких дітей  ці продукти обов'язково потрібно обдати кип'ятком;
- особливу увагу звертайте на харчування дітей до року: давайте дитині лише свіжі продукти, в якості яких ви не сумніваєтеся, користуйтеся індивідуальним посудом;

Пам'ятка профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Серед інфекційних захворювань особливе місце займають гострі кишкові інфекції: дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, паратифи А і В, холера, харчові токсикоінфекції та ін. Інфекційні хвороби цієї групи спричиняються різними збудниками: найпростішими, бактеріями, вірусами. Що ж є спільного між ними? Чому в одну групу увійшли захворювання, появу яких спричиняють мікроорганізми різних біологічних видів? Всю цю групу об’єднує те, що основне місце перебування хвороботворного початку і розвитку хвороби - кишечник людини (чи тварини). Ці хвороби виникають внаслідок потрапляння в організм мікробів із забрудненими харчовими продуктами, водою і через брудні руки. Звідси й загальний механізм передачі інфекції, так званий фекально-оральний, при якому збудник з кишечника хворого чи носія інфекції потрапляє у зовнішнє середовище, потім через рот у шлунково-кишковий тракт здорової людини і викликає захворювання.

Здай кров – збережи життя

13 липня 2016 року на базі КП «Великолепетиська ЦРЛ» відбудеться черговий Дня Донора. В організації заходу братимуть участь працівники Каховської філії КУ «Херсонський обласний Центр Служби Крові України», ЦПМСД, КП «Великолепетиська ЦРЛ» за сприянням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Служба крові — це важлива ланка системи охорони здоров’я, яка забезпечує її повноцінну роботу у «мирні» будні і в надзвичайних ситуаціях, а отже є стратегічним гарантом безпеки країни. Це розуміють у всьому світі й дбають про те, щоб вона як найповніше відповідала сучасним реаліям. Потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями, такими як: важкі опіки, недокрів'я, значна втрата крові в результаті травми, аварії, операції, гнійно-септичні захворювання, важке проходження пологів тощо. Тому кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Діяльність лікарні