Житлово-комунальне господарство

Розпорядження голови районної державної адміністрації № 116 від 13. 05. 2020 року

Засідання районної комісії з ТЕБ та НС

18 липня 2019 року о 10:00 годині заступником голови райдержадміністрації І. Бойком проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю спеціаліста, відповідального за цивільний захист районної державної адміністрації А. Савченка, начальника Великолепетиського районного сектору ГУ УДСНС України в Херсонській області В. Гришка, начальника місцевої пожежної команди місцевої пожежної охорони Рубанівської сільської ради С. Гука, лісничого Великолепетиського лісництва ДП «Каховське лісове господарства» А. Погорєлова, заступника Великолепетиського селищного голови О. Кислого, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації В.

Для чого потрібно створювати ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків є однією з найефективніших форм управління будинком та житловим майном. ОСББ потрібне для того, щоб (на підставі Закону та Статуту) отримати демократичний механізм  колективного прийняття рішень з питань експлуатація та належного утримання будинку. Створюється організаційна структура, яка здатна вирішувати загальні проблеми мешканців будинку, відстоювати їх інтереси та права в органах державної там місцевої влади, стосунках з іншими юридичними особами, а також виступати позивачем у суді.

Правила поведінки на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
Правила безпечної поведінки на воді та біля води:
  • діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих;
  • вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;

Відбулося позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 червня 2019 року о 08:00 год. при голові районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питання, яке розглядалось – «Про заходи щодо термінового усунення наслідків, які виникли внаслідок сильної зливи, що пройшла на території селища Велика Лепетиха протягом
04 червня 2019 року з 14:00 год. до 16:45 год..» Під час зливи виникла проблема пошкодження (підмиву дорожнього покриття великим потоком стічної води з верхніх вулиць) доріг комунальної власності місцевого значення як у південній, так і в північній частинах селища. Причиною даної складної ситуація стала надвелика кількість опадів. На даний час проводяться першочергові заходи по ліквідації негоди.

Про проведення у районі 05 квітня 2019 року щорічної акції «За чисте довкілля»

05 квітня 2019 року за ініціативи районної державної адміністрації та фінансової підтримки Малолепетиської, Князегригорівської, Катеринівської сільських, Великолепетиської селищної рад та ФГ «Лена» приведено у належний санітарний стан в’їзний знак на територію Великолепетиського району. У заходах взяли участь працівники районного сектору ГУ ДСНС, селищної ради та адміністрації.

Про проведення у районі 04 квітня 2019 року щорічної акції «За чисте довкілля»

У районі триває щорічна акція «За чисте довкілля». У заходах беруть активну участь установи, організації району та громадяни сіл і селища. Працівниками установ села Князе-Григорівка приведено у належний стан в’їзд у село. Жителі сіл Миколаївка та Демидівка прибирають центральну частину населених пунктів. Рубанівці при водять у належний стан в’їзний знак у с. Рубанівка. Працівники селищної ради прибирають несанкціоноване сміттєзвалище у південній частині селища. Станом на 04 квітня 2019 року прибрано від сміття прилеглі до адміністративних будівель території, центральні площі населених пунктів, земельні ділянки, прилеглі до закладів соціальної сфери.

Про проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та в її рамках 20 квітня - дня благоустрою населених пунктів

З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, покращення рівня їх благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят, згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 березня 2019 року № 60 у районі з 18 березня по 08 травня 2019 року розпочато проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та в її рамках
20 квітня дня благоустрою населених пунктів.
Пропонуємо усім організаціям, підприємствам, установам, мешканцям району активно долучитися до заходів з благоустрою.

Розпорядження голови районної державної адміністрації № 59 від 15. 03. 2019 року

У районі розпочато ремонт доріг

Автомобільні дороги загального користування місцевого значення О220310 Середнє – Т 08-04, О220304 Миколаївка-Рубанівка, О220309 Веселе-Рубанівка та інші знаходяться на балансі Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації. Протяжність доріг складає 110,6 км. На даний час відповідні дороги знаходяться у незадовільному стані. Значне руйнування дорожнього полотна обумовлене відсутністю капітальних та поточних ремонтів за час експлуатації. Вказані дороги перебувають у критичному стані, що перешкоджає безпечній експлуатації, а саме: перевезенню школярів, транспортуванню важкохворих до центральної районної лікарні, підвозу хліба та збору молока.

Сторінки

Підписатися на RSS - Житлово-комунальне господарство