Житлово-комунальне господарство

Відбулися тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області

21 листопада 2018 року відбулися тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС. Метою їх проведення було вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації; практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку при здійсненні заходів з евакуації; проведення навчання населення діям під час евакуації, відпрацювання спеціалізованими службами цивільного захисту практичних дій, передбачених положеннями про них.

Тепло в наших оселях

Останнє підвищення тарифів на енергоносії, житлово-комунальні послуги та їх подальше зростання спонукає нас до пошуку рішень економії. Проблему умовно можна розділити на дві частини:
1) Де ми втрачаємо?
2) Де ми знаходимо? (або Варіанти економії)
Отже, де ж ми втрачаємо таке дороге тепло в наших оселях?
30-40% – з вентиляційним повітрям
25-35% – через стіни
15-25% – через вікна
10-25% – через дах
3-6% – через підвал

Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 листопада2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації проведено засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто ряд важливих питань, що стосуються зимового утримання доріг загального користування місцевого значення в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та облаштування у районі пунктів обігріву.
Розроблено карти-схеми зон можливого виникнення на території району надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов (сильні снігові опади, налипання снігу, снігові замети та ожеледиць), визначено ділянки автомобільних доріг, на яких найбільш ймовірні утворення в зимовий період транспортних заторів внаслідок снігових заметів:
  • смт Велика Лепетиха – с. Запоріжжя(С220301);
  • с. Рубанівка – с. Миколаївка (С220304).

Енергоефективні поради для приватних будинків

Кожен з нас шукає спосіб заощадити і при цьому уберегти тепло в своєму будинку. Найбільша проблема зберегти тепло в період опалювального сезону. Адже велика частина наших будинків далекі від енергоефективних. Багато тепла практично безперешкодно виходить назовні і ми гріємо вулицю.
Як зменшити втрати тепла в будинку?
Значна частина тепла втрачається через:
  • неякісні і старі дерев’яні вікна та двері;
  • не утеплені тонкі стіни;
  • допоміжні не утеплені і неопалювані приміщення (підвали, сходові клітини та т. д.);
  • вентиляційні отвори і димоходи.
У результаті виходить, що більша частина теплової енергії опалювальної системи витрачається на те, щоб перекрити втрату тепла з приміщення.
Отже, для підвищення енергоефективності та зменшення витрат тепла в будинку або квартирі необхідно провести утеплення декількома методами:
Закрити щілини у віконних і дверних прорізах, або замінити на нові більш енергозберігаючі.
  • Утеплити зовнішню стіну (пінопластові плити, дерев’яні панелі, мінвата, гіпсокартон, теплозберегающюча штукатурка і т. д.).
  • Ізолювати стіну за радіатором відображаючим екраном (наприклад, фольгою. Тепло буде відображатися в сторону кімнати.)
  • Дах і підвальне приміщення необхідно утеплити базальтової ватою з пароізоляцією (100 мм).
  • Модернізувати вентиляцію.

Переваги створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Сьогодні чимало говорять про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, адже за цими утвореннями – майбутнє багатоквартирного сектора ЖКГ. Процес створення ОСББ в Україні за останній рік активізувався. Та все ж жителі багатоквартирних будинків не квапляться перетворюватися з власників своєї окремо взятої та відгородженої від решти світу квартири у співвласників цілого будинку, з усіма його схильними до пошкоджень комунікаціями, дахами і безкінечними проблемами прибирання та благоустрою.

Розпочати приватне будівництво тепер можливо без втручання посадових осіб

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга –реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельногопаспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинківзаввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівельта споруд, гаражів.
Новий сервіс дозволяє українцям, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформитиправо на власне будівництво. І що важливо – взагалі без участі посадових осіб. Адженова е-послуга надається повністю в автоматичному режимі: користувачі заповнюютьелектронну форму, програма миттєво обробляє внесені дані та надсилає відповідь прореєстрацію повідомлення.

Про затвердження детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства із земель державної власності на території Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області

Про проведення засідання районної комісії по впровадженню державних санітарних правил і норм «Питна вода Херсонщини» на 2006–2020 роки

На засіданні районної комісії по впровадженню державних санітарних правил і норм «Питна вода Херсонщини» на 2006–2020 роки розглянуто питання «Про вирішення проблемних питань щодо організації питного водопостачання, забезпечення суб’єктів господарювання необхідними реагентами для знезараження води, посилення санітарного контролю за забезпеченням споживачів питною водою гарантованої якості».

Відбулось засідання тимчасової робочої групи щодо узгодження оперативних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з лісомасивними і степовими пожежами на території району

18 червня 2018 року відбулось засідання тимчасової робочої групи щодо узгодження оперативних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з лісомасивними і степовими пожежами на території району у пожежонебезпечний період з 01 червня по 01 жовтня 2018 року, на якому обговорено питання забезпечення виконання заходів щодо протидії виникнення лісових та степових пожеж за участю працівників
ДП «Каховське лісове господарство» Великолепетиського лісництва, Великолепетиського районного сектору ГУ ДСНС 3 ДПРЧ України у Херсонській області, Великолепетиської районної організації українського товариства мисливців, начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації та рибалок та спеціалістів відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Сторінки

Підписатися на RSS - Житлово-комунальне господарство