Територіальний центр соціального обслуговування

Поки юності вогник у серці не згас

Університет третього віку – це проект підтримки і турботи, який дозволяє літнім людям знову відчути себе потрібними. Саме з цією метою чотири роки тому при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було відкрито Університет третього віку. За цей час слухачі Університету стали однією дружньою сім׳єю. Навчальний рік проминув як одна мить, настав особливий день – випускний, і слухачі та організатори прийняли рішення святкувати, як годиться справжнім студентам. З особливим хвилюванням та піднесенням, святково одягненні випускники 15 травня 2015 року прийшли на урочистості ще до початку свята. Випускний бал розпочався піснею «Літа минають». З привітальним словом до присутніх звернулася директор територіального центру Г. П.

«На перехресті кохання»

13 лютого 2015 року, на передодні Дня Святого Валентина, у рамках культурно-мистецького факультету Університету третього віку відбулося тематичне заняття «На перехресті кохання». Слухачі мали змогу ознайомитись з історією виникнення свята всіх закоханих, взяти участь в цікавих розважальних конкурсах і вікторинах, позмагатись за звання кращого виконавця пісень про любов. Цього дня присутні на занятті ніби знову повернулися у молодість, пережили радість першого кохання, згадали моменти свого життя, пов’язані з почуттям великої і світлої любові.
Під такою ж назвою відбувся захід по організації дозвілля пенсіонерів та інвалідів у клубі «Затишок» с. Мала Лепетиха.
 

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття літературно-мистецького факультету

23 січня 2015 року у рамках роботи Університету третього віку у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття літературно-мистецького факультету під назвою «Моя країна – Україна», присвячене Дню Соборності України. Під час заняття слухачі ознайомились з історією свята, з основними ідеями та значення соборності.
Отриману інформацію присутні закріпили, взявши участь у вікторині «День Соборності та Свободи». Цікавим виявився конкурс на кращого знавця українських патріотичних віршів та пісень.

Підсумкова апаратна нарада у територіальному центрі соціального обслуговування

23 грудня 2014 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася підсумкова апаратна нарада за підсумками роботи структурних підрозділів територіального центру, завідувачів, соціальних працівників та соціальних робітників відділень. У ході наради заступник начальника з пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України у Великолепетиському районі Раїса Голов розповіла про перспективи виплат пенсій у 2015 році. Директор територіального центру Галина Зінченко доповіла про хід виконання наказу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щодо створення при територіальному центрі оперативного штабу та його роботу протягом осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.

«Осінній депресії – ні!»

Щороку з жовтня відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування поновлює надання підопічним інноваційної соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». 13 листопада 2014 року відбулося заняття на факультеті «Здоровий спосіб життя».
За вікном осінь. Тьмяна, сумовита, похмура погода не сприяє гарному настрою, часто викликаючи у людей поважного віку депресивний стан. Саме тому чергове заняття факультету «Здоровий спосіб життя» було присвячене способам боротьби з ознаками осінньої хандри: починаючи з оздоровчої дієти і закінчуючи фізичними вправами.

Робота мультидисциплінарної команди

З метою розширення асортименту та поліпшення якості соціальних послуг, які надаються працівниками територіального центру соціального обслуговування підопічним, 03 серпня 2014 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди для роботи на території сіл Демидівка та Запоріжжя.
Перукар відділення по наданню додаткових соціальних послуг Л. В. Косенко надала послуги 15 особам. Одинокому підопічному відділення соціальної допомоги вдома В. І. Шевченку надано послугу по косінню трави.
Заступник директора територіального центру А. М. Горішня та соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома с. Рубанівка (с. Катеринівка, с. Миколаївка, с. Демидівка) Л. О. Бібілів здійснили перевірку стану соціального обслуговування підопічних та надали бажаючим інформативні послуги з питань соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Зустріч за філіжанкою кави

04 вересня 2014 року на літньому майданчику відпочинку для пенсіонерів та інвалідів при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування відбулася зустріч учасників заходів організації дозвілля у імпровізованому кафе за філіжанкою кави. Соціальні працівники відділення підготували цікаву пізнавальну розповідь про походження кави, історію цього напою, види, значення, а також про вплив кави на здоров’я людини.
А яка ж кава без шоколаду? Це не тільки смачно, а й корисно. Адже помірне вживання шоколаду відганяє втому, є ліками від депресії, запобігає розвитку злоякісних пухлин.

«… Як три Спаса за раз прийшли в гості до нас»

15 серпня 2014 року на літньому майданчику відпочинку для пенсіонерів та інвалідів при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування населення пройшов захід по організації дозвілля «… Як три Спаса за раз прийшли в гості до нас», на якому присутні ознайомились з історією виникнення релігійних свят Спаса та з народними традиціями, пов’язаними з цими святами.
Соціальний працівник відділення соціально-побутової адаптації Лія Зедгенідзе провела майстер клас по приготуванню українських страв, які зазвичай готують у ці дні.

Робота мультидисциплінарної команди

З метою розширення асортименту та поліпшення якості соціальних послуг, які надаються працівниками територіального центру соціального обслуговування підопічним, 11 серпня 2014 року, відбувся виїзд мультидисциплінарної команди для роботи на території с. Катеринівка. Члени команди – робітник по комплексному обслуговуванню будівель О. В. Салимоненко та соціальний робітник відділення по наданню додаткових соціальних послуг П. В. Мельников надали одиноким непрацездатним громадянам дві послуги по косінню трави та дві – по рубанню дров .

Вдосконалення надання соціальної послуги дозвілля

На численні прохання підопічних відділення соціально-побутової адаптації – учасників заходів організації дозвілля, 08 серпня 2014 року працівники територіального центру соціального обслуговування запросили на літній майданчик відпочинку заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Великолепетиському районі Раїсу Голов, яка відповіла на питання, що цікавили присутніх, та ознайомила зі змінами у пенсійному законодавстві.

Сторінки

Підписатися на RSS - Територіальний центр соціального обслуговування