Майстри, Рукотвори

Майстриння з смт Великої Лепетихи

Приз Антоніна Андріївна, 14 січня 1989 року народження, смт Велика Лепетиха, вул. Чкалова,73а. Працює бібліотекарем в районній центральній бібліотеці. Займається вишивкою хрестиком.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Майстриння з смт Великої Лепетихи

Дмитренко Наталія Володимирівна, 26 жовтня 1979 року народження, проживає в смт Велика Лепетиха, вул. Свердлова, 41
Займається декоративно-ужитковим мистецтвом – вироби з солоного тіста, декоративне оформлення пляшок, вироби з природнього матеріалу, круп, насіння, виготовлення ляльок ( синтепон, капрон) та багато іншого.
Працює Наталія в районному Будинку культури, провідним методистом. Малює і виготовляє декорації для вистав і концертних програм.

Майстриння з смт Великої Лепетихи

Бобро Анастасія Вікторівна, 12 січня 1986 року народження, проживає в смт Велика Лепетиха, вул. Островського
Займається декоративно-ужитковим мистецтвом – вироби з гіпса, виготовлення та шиття чердачних ляльок, текстильних іграшок, декоративний розпис на дошках, виготовлення ляльок з синтепону та капрону, м’яких іграшок, вироби з сірників, природнього та підручного матеріалу. Також займається вишиванням, малюванням.
В цьому році Анастасія розпочала роботу з дітьми, відкривши гурток з декоративно-прикладного мистецтва «Мальви».

Майстриння з села Рубанівка

Чижова Марія Герасимівна.
Народилася 23 жовтня 1943 року в Тернопільській області, Заліщицькому районі, с. Новосілка.
Народилась в сім’ї  колгоспників. Мама була майстринею на всі руки: і шила, і в’язала,і вишивала для своєї сім’ї. Cвоє вміння вона передала доньці – Марії, яка з 14-ти років вже почала вишивати та в'язати. В своїх роботах використовує переважно  яскраві кольори: червоний, жовтогарячий, світло-зелений, рожевий. Вишиває свої роботи Марія Герасимівна хрестиком. Своє придане вишивала власними руками: рушники, постільну білизну.
Всі вишиті речі майстрині домашнього вжитку, оздоблені квітами, мальвами та колоссям. Вони символізують чистоту почуттів, глибину безмежної любові д своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею. Є серед робіт майстрині і вишиті ікони.
Проживає в селі Рубанівка, по вулиці Радянській. Має доньку та сина, а ще троє онуків.

 

Майстриння з села Рубанівка

Стрельникова Ганна Кальмівна – народилась 23 січня 1974 року в селі Пузирі Семенівського району, Полтавської області, в сім’ї колгоспників. В 1980 році, так вже склались обставини сім’я переїхала в село Рубанівку. Тут Ганна закінчила школу. Мама, Марія Кузьмівна, теж вишивала та вишиває і своє захоплення передала доньці, і Ганна вже починаючи з 10-ти років почала вишивати. Цікавий факт – Ганна каже, що не любить шити, а вишиває залюбки. В своїх роботах використовує вишивку «хрестиком». Вишиває переважно ікони, святі образи. Є серед її робіт і рушники.

Переглянути роботи:

Майстер з села Рубанівка

Назалевич Тарас Степанович – народився 15 грудня 1966 року, селі Залуква, Івано-Франковської  області, Галицького району. Переїхав в с. Рубанівку в 1975 році. З 27 років почав виробляти ікони, рамки. Спочатку на подарунки друзям, а потім на замовлення: на весілля йому замовляють ікони для благословення дітей. В своїх роботах Тарас Степанович використовує переважно проволоку, скло, плитку, фольгу, дерево, лак та клей. Всі форми, візерунки для своїх робіт придумує сам.
За фахом Тарас Степанович – будівельник, а своєю улюбленою справою займається в свій вільний час.

Майстриння з села Рубанівка

Майстриня – Білянська Марія Федорівна народилась 16 червня 1957 року. В її родині було четверо дітей. В 1973 році закінчила професійно-технічне училище і здобула професію   маляр-штукатур. В 1975 році вийшла заміж, має чотирьох доньок. В 1984 році переїхала в с. Рубанівку. Вишивкою займається з самого дитинства, але велику любов до цього мистецтва відкрила саме в нашому селі. Вишиває і чоловік Марії Федорівни – Микола. Вишиває і свекруха – Марія Макарівна. Марія Федорівна згадує, як вийшла заміж, то вони разом з чоловіком та свекрухою брали одну роботу та спорили, хто вишиє її за місяць. То, як каже Марія Федорівна, не встигала купляти шампанське свекрусі та чоловіку, бо майже завжди не встигала вишити роботу за такий короткий термін. Адже вишивка – це дуже копітка робота.

Переглянути роботи:

Сторінки

Підписатися на RSS - Майстри, Рукотвори