Спорт

Відкриття футбольного сезону з міні-футболу – 2019

 Вже стало доброю традицією на початку квітня відкривати футбольний сезон для аматорських команд. Так, 06 квітня 2019 року відділ культури, молоді та спорту організував  на майданчику з штучним покриттям  районний турнір з міні-футболу серед установ та організацій району «Відкриття сезону-2019», участь  у якому приймали шість команд, а саме команди:
- КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО»;
- «Рубанівка»;
- «Мала Лепетиха»;
- ФК «Лепетиха»;
- «ПТУ-22»;
- «Елеватор».

Призери з гирьового спорту

05 квітня 2019 року у м. Нова Каховка відбулися обласні змагання з гирьового спорту за Програмою Х спортивних ігор молоді Херсонщини.
Участь у змаганнях  приймала і команда Великолепетиського району у складі 10 чоловік з тренером  Гунько О. П.
За результатами заліку всіх спортсменів району наша команді виборола ІІІ загальнокомандне місце.
У особистій першості вітаємо переможців:

Участь команд району у турнірі з волейболу пам’яті О. Тарасича в смт Горностаївка

Вшановуючи пам'ять свого товариша, четвертий рік поспіль навесні 23 березня в селищі Горностаївка відбувся волейбольний турнір пам’яті Олександра Тарасича, людини,  яка любила спорт, пропагувала здоровий спосіб життя та прививала любов до фізичної культури і спорту.
 На урочистій церемонії відкриття були присутні дружина Олександра –  Олена, донька – Катя та його брат – Олексій, селищний голова Дмитро Ляхно та начальник відділу культури, освіти та спорту Горностаївської райдержадміністрації Тамара Матецька. 

Районний турнір з міні-футболу

02 лютого 2019 року на майданчику з штучним покриттям відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений Дню визволення смт Велика Лепетиха від нацистських загарбників, у якому взяли участь команди :
Великолепетиського елеватора, ДПРЧ-3, Великолепетиської селищної ради, ПТУ-22.
Ігри проходили за круговою системою, за результатами:
І місце зайняла команда Великолепетиського елеватора;
ІІ місце – Великолепетиської селищної ради;
ІІІ місце – ДПРЧ-3.
Переможці та призери турніру нагороджені Кубком, медалями та грамотами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Відкритий районний турнір з баскетболу пам'яті Григорія Леонтійовича Дерія

29 грудня  2018 року відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації закрив спортивний 2018 рік. У спортивній залі районного Будинку культури вже 8-й рік поспіль відбувся відкритий районний турнір з баскетболу пам'яті Григорія Леонтійовича Дерія, участь у якому взяли п`ять команд: з Великої Лепетихи команда «Гром», дві команди з міста  Нова Каховка «Будівельник» та «Імпульс»,  команди міста Каховка  та села Рубанівка.
Зі словами привітаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик та начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська. 

Кубок Херсонської області з класичного жиму лежачи

03 листопада 2018 року у м. Херсон відбувся Кубок Херсонської області з класичного жиму лежачи серед дорослих, ветеранів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.
Не даремно команда Великолепетиського району під керівництвом тренера Я. С. Халуса взяла участь у Кубку. Подолавши відстань, вона зайняла перше місце, виборовши Кубок у команд області.
Вітаємо медалістів які отримали золото у своїх вагових категоріях у особистій першості:
  1. Пишенкова Дарина;
  2. Пишенков Олександр;
  3. Пономарьов Валентин;
  4. Маковик Денис;
  5. Звонарьов Ігор;
  6. Рябченко Андрій;
  7. Ковтун Ілля;
  8. Булгакова Крістіна.

03 листопада 2018 року на стадіоні «Колос» відбувся районний турнір з футболу «Золота осінь»

Чудового сонячного дня змагалися футболісти району. Привітали учасників головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Продай С. О. та спортивний інструктор Великолепетиської селищної ради Гайван А. А.
Участь прийняли три команди:
ФК «Лепетиха»;
с. Рубанівка;
с. Мала Лепетиха.
Турнір проходив за коловою системою.

Бронзові призери з легкоатлетичного кросу

11 жовтня 2018 року у м. Каховка відбулися обласні спортивні змагання з легкоатлетичного кроссу за програмою IX літніх спортивних ігор молоді Херсонщини-2018. Команда Великолепетиського району взяла участь у змаганнях у складі 16 спортсменів та тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Гунька Олександра Павловича.
Змагання відбувалися серед дівчат на дистанціях 1,0 км, 2,0 км, серед юнаків – 0,5 км, 1,0 км, 3,0 км.
У особистому заліку І місце посів Дерновий Віктор (3,0 км);

Проведено районний турнір із міні футболу

12 жовтня 2018 року до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва проведено районний турнір із міні футболу.
У змаганнях взяли участь сім команд установ та організації району: Великолепетиського елеватору, 3 ДПРЧ (МНС), Великолепетиського відділення поліції, Малолепетиської сільської ради, селищної ради, ПТУ № 22 та команда Великлепетиського опорного закладу. Під час відкриття турніру начальник відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА Олена Вітковська поздоровила всіх чоловіків з наступаючими святами, побажала всім міцного здоров’я та перемог.

06 жовтня 2018 року на спортивному майданчику з штучним покриттям ДЮСШ між юними футболістами 2010 року народження відбувся відкритий районний турнір з міні-футболу Пам’яті Миколи Васильовича Курінного

У турнірі взяли участь чотири команди: «Скіф» Нижньосірогозького району, «Торпеда» з Іванівської ОТГ, «Старт» від Великолепетиського району та команда з Асканійської ОТГ.
Зі словами привітання до команд звернулися начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Вітковська О. М., майстер спорту України  Кабанов В. В. та син Миколи Васильовича -- Андрій Курінний.  
За результатами цікавої та напруженої гри турнірна таблиця склалася таким чином:

Сторінки

Підписатися на RSS - Спорт