Демидівська сільська рада

ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВЕТЕРАНА ТА ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ НА ТЕРИТОРІЇ ДЕМИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Летять літа, як білі журавлі,
дзвенять, як ті волошки в житі.
Та не зникає слід їх на землі,
якщо для добрих справ були прожиті…
У Демидівській сільській раді проведено  заходи з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку. 01 жовтня в селі Запоріжжя та 02 жовтня поточного року в селі Демидівка проведено: виставку книг «Мій золотий вік», фото-виставку «Якими молодими ми були», святковий концерт «Добром забуте серце обігрійте».

Вічна пам'ять...

16 липня 2015 року в селі Демидівка Великолепетиського району відбувся мітинг, присвячений 44-ій річниці загибелі Леоніда Анатолійовича Основікова, колишнього голови колгоспу імені ХХІІ з’їзду КПСС, який згорів, спасаючи від пожежі хлібне поле сусіднього колгоспу. Вшанувати пам'ять  прийшли односельці до могильного пам’ятника Леоніда Анатолійовича на кладовищі села Демидівка.
 

Великолепетиським відділенням Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області проведено інформування населення на території Демидівської сільської ради

11 лютого 2014 року в Демидівській сільській раді працівником Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області Людмилою Павловою спільно з працівниками органу місцевого самоврядування проведено інформування населення сіл Демидівка та Запоріжжя щодо своєчасного подання декларацій про майновий стан і доходи. Проведено роз’яснювальну роботу щодо основних моментів, на які слід звернути увагу майбутнім декларантам.
На території Демидівської сільської ради одноосібно обробляють земельні частки (паї) 188 осіб, з яких майже 40% цього дня задекларували доходи.

Мої роки – моє багатство

У зв’язку з відзначенням 01 жовтня Дня людей похилого віку на території Демидівської сільської ради 30 вересня 2013 року (с. Запоріжжя) та 01 жовтня 2013 року (с. Демидівка) відбулися святкові заходи під назвою «Мої роки –моє багатство», в яких взяли участь понад 60 жителів сіл Демидівка та Запоріжжя.
У теплій, святковій обстановці люди поважного віку перенеслися в молоді роки, відчули себе потрібними. Емоції переповняли серця і душі то веселим сміхом, то сльозинкою в очах. Щиро, від усієї душі, своїми піснями та теплими влучними словами вітали присутніх запорізькі жіночки ансамблю «Віталіна».
У цей день вітання з побажанням отримали від сільського голови Новака В. М., голів сільських ветеранських організацій Оляніної З. Г. та Ревіцької Н. О., секретаря сільської ради Місєвич Л. І. Присутні мали змогу
поспівати та декламувати вірші за дружнім столом, який допомогли організувати спонсори: районна рада ветеранів, ПП Ліцкевич О. А., ПП Павлюк О. В., Данченко Р. М., Одноосібник Косяк В. М. фінансував підписку газети «Ветеран» на 2014 рік для шановних людей пенсійного віку сіл Демидівка та Запоріжжя.
Підписатися на RSS - Демидівська сільська рада