Державна фінансова інспекція

Протикорупційним ударом

«Телефон довіри» Держаудитслужби в Херсоні – 0552 26 36 28

Аудитори разом із правоохоронцями протидіють проявам хабарництва, корупції, розкраданню бюджетних коштів. 

Спільні завдання – припинення корупційних схем навколо розкрадання бюджетних коштів, викриття хабарників, посадовців. Сьогодні в Кримінальному кодексі є чимало статей, які прямо вказують на боротьбу із корупцією. Це і злочини в сфері господарської діяльності, і злочини проти власності, і посадові злочини, і ряд інших. Продовжується робота з відшкодування збитків у грошовому еквіваленті на сотні мільйонів гривень. Держава припиняє діяльність ряду найбільш кваліфікованих злочинних формувань, банд та злочинних організацій. До суду направляються кримінальні справи відносно тих, хто зухвало розкрадав бюджетні кошти і майно.

Розклад прямих телефонних ліній Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на 24-29 листопада 2016 року

Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області буде проведено 24.11.2016 року з 15.00 до 16.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном (0-552) 263672. На Ваші запитання буде відповідати заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович  і начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Риженко Лариса Григорівна.
 
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області буде проведено 25.11.2016 року з 14.00 до 15.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном (0-552) 490520. На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Нарченко Олена Віталіївна.

Чимало шкоди від бюджетних корупціонерів

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628
Корупція викликає:
  • неефективний розподіл і витрачання державних коштів і ресурсів; неефективність корупційних фінансових потоків у бюджетній сфері;
  • втрати часу через чинення перешкод, зниження ефективності роботи  в цілому;
  • зниження фінансування у виробничі процеси, уповільнення економічного зростання;
  • пониження якості суспільного сервісу;
  • зростання соціальної нерівності;
  • посилення організованої злочинності та ін.

Протидіяти корупціонерам У бюджетній сфері

Телефон довіри Держфінінспекції в Херсоні – 0552 26 36 28
Завдання правоохоронних і контролюючих органів - упередження і викриття злочинів у бюджетній сфері, забезпечення наповнення бюджету, системна протидія зловживанням з бюджетними коштами та державним майном, попередження втрат бюджету від незаконної діяльності у галузях і сферах господарювання. Переважна більшість злочинів, пов’язаних з посяганням на бюджетні кошти, є службовими. У державі в цілому ще зустрічаються горе-посадовці, які не уявляють своєї діяльності поза корупційними схемами з бюджетними коштами, що є основним джерелом їх збагачення. Не таємниця, що з використанням «фіктивок» скоюються більш тяжкі злочини, націлені на ухилення від сплати обов’язкових платежів до бюджету, або заволодіння майном, або ж розкрадання і конвертацію бюджетних сум. 

Руйнація корупційних планів і схем

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» Державних фінансових інспекторівза номером у місті Херсоні 263628.
Головний стимул до корупції корупціонера - можливість отримати прибутки, зв'язані з використанням владних повноважень, а стримуючий чинник — публічне  викриття і покарання.
Характерні ознаки корупційної ситуації:
  • прийняте рішення, що порушує закон або із порушенням закону;
  • обидві сторони діють у змові;
  • обидві сторони одержують незаконні вигоди і переваги,  намагаються приховати свої дії.

ЗАВЖДИ ПРОТИ ПРОЯВІВ БЮДЖЕТНОЇ КОРУПЦІЇ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні (0-552) 26-36-28. Державна фінансова інспекція в Херсонській області взаємодіє з органами влади, контролюючими і правоохоронними органами заради спільного протистояння проявам корупції серед розпорядників бюджетних коштів, керівників бюджетних установ, підприємств і організацій. Повідомляйте про те, що вам відомо про деяких посадовців, котрі виконують посадові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства, коли окремі чиновники з порушеннями використовують кошти, адже вони створюють підґрунтя для виникнення проявів бюджетної корупції.

Небайдужість до «подвигів» корупціонерів

Запобігти проявам корупції  разом
Нормативно-правові акти у сфері запобігання і протидії корупції вдосконалюються. Спеціальні норми щодо запобігання і протидії корупції також визначені актами законодавства, якими врегульовано діяльність окремих державних органів, служб тощо (в частині визначення їх статусу, функцій, процедур, тощо). Такі норми є важливими з огляду на те, що вони утворюють превентивні механізми неналежної поведінки посадовців. У цій частині національне законодавство є динамічним, воно постійно розвивається.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні – 263628.

Фінінспектори виявили порушень у Херсонському базовому медичному коледжі на суму понад півмільйона гривень

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського базового медичного коледжу (далі – коледж) фінінспектори встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 540,17 тис. грн.
Зокрема, між ПАТ «Херсонгаз» та коледжем укладено договори на постачання природного газу за іншим тарифом, унаслідок чого коледж поніс зайвих витрат на суму 295,28 тис. грн. Також встановлено завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт  на суму 30,64 тис. грн.
Як показала ревізія, випускники коледжу, котрі навчалися за державним замовленням, не відпрацювали за отриманою спеціальністю три роки. Таким чином, через невиконання умов укладених договорів такими випускниками коледжу, сума коштів, недоотриманих загальним фондом обласного бюджету становить 69,8 тис. грн.

Ненависть і непримиренність до корупціонерів

Мінімізувати прояви корупції неможливо без забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як представниками державних органів та органів місцевого самоврядування, так і суспільством в цілому.
З одного боку, це сприяє ефективній дії встановлених законодавством превентивних антикорупційних механізмів, а з іншого - підвищує рівень правової обізнаності громадян, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, а також сприяє формуванню у населення нетерпимого ставлення до проявів корупції.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628.

У шкільних та дитячих закладах – шахрайство!

Працівники Держфінінспекції в Херсонській області провели позапланову ревізію фінансово–господарської діяльності одного з районних відділів освіти.
Встановлено, що відповідно до договорів, укладених між установою і двома приватними підприємцями, було передбачено поставку продуктів харчування дошкільним закладам та школам у 2014 році. Підприємці, за рахунок бюджетних коштів, регулярно постачали замовлені продукти харчування. Звісно, лише після того, як керівником установи було надано дозвіл на сплату за такі товари.
Проте, як показала ревізія, головний бухгалтер установи, зловживаючи своїм службовим становищем, підробила фіктивні накладні на отримання продуктів харчування, за які було сплачено коштів майже на 200 тис. грн.

Сторінки

Підписатися на RSS - Державна фінансова інспекція