Управління юстиції

Про відкриття нового сервісу

«ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ» - ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» тепер доступний для кожного українця! Цей проект увібрав у себе всі сервіси, які Міністерство надає в електронному вигляді.
«Он-лайн будинок юстиції» - це можливість не виходячи з власного будинку:
v    повторно отримати документи у сфері реєстрації актів цивільного стану;
v    зареєструвати або ліквідувати фізичну особу – підприємця;
v    зареєструвати громадське об’єднання зі статусом юридичної особи або засіб масової інформації;
v    отримати дані про електронний цифровий підпис;v    отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту.

УВАГА!!! Залишилось 7 днів!!!

25 вересня цього року збігає граничний термін подання представниками бізнесу відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) компаній – реальних власників цих компаній.
Далі цей термін продовжуватися не буде!
Для внесення даних необхідно подати до державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційну картку форми № 4.
Ці відомості не треба надавати державним та комунальним підприємствам, релігійним організаціям, політичним структурам, творчім спілкам та іншим неприбутковим організаціям, а також юридичним особам, якщо їхніми засновниками є фізичні особи, які і є їх реальними власниками.

Роз’яснення до Закону України від 21.05.2015 № 475-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи»

21 травня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 475-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи» (набрав чинності 26 травня 2015 року), яким серед іншого передбачено такі нововведення:
- до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи включається інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів)) її учасника (засновника), якщо учасник (засновник) – юридична особа;

Про проведення заходів в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

12 лютого 2015 року головним спеціалістом районного управлінням юстиції Лілією Васильченко для працівників управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено семінар на тему: «Порядок укладення колективного договору».
У рамках проведення у Херсонській області місячника правових знань начальником районного управління юстиції Юрієм Артеменко для працівників управління прочитано лекцію на тему: «Захист прав пацієнтів та юридична відповідальність медичних працівників за професійні правопорушення».
Після проведеного заходу присутні мали змогу ознайомилися з виставкою періодичних видань Міністерства юстиції України.

Проведено перевірку стану правової освіти

Відповідно до плану роботи Великолепетиського районного управління юстиції на 2014 року та керуючись наказом Міністерства юстиції України від 18 січня 2012 року № 91/5 «Про затвердження Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової освіти» 27 листопада 2014 року робочою групою у складі: в. о. начальника районного управління юстиції Ольгою Крочак та головним спеціалістом районного управління юстиції Лілією Васильченко проведено перевірку стану правової освіти у відділі освіти, молоді та спорту Великолепетиської районної держаної адміністрації.
Також для працівників відділу освіти, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації головним спеціалістом районного управління юстиції Лілією Васильченко прочитано лекції на теми: «Права військовослужбовців», «Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу», «Офіційні періодичні видання Міністерства юстиції України».

Тиждень правових знань

Відповідно до Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992/2001, Програми правової освіти населення області на 2014 – 2020 роки, затвердженої розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 30 грудня 2013 року № 903, наказу Головного управління юстиції у Херсонській області «Про організацію проведення у Херсонській області Тижня правових знань з нагоди Дня юриста» від 22 вересня 2014року № 447/9, Великолепетиським районним управлінням юстиції   в рамках Тижня правових знань проведено:
1. Лекційну роботу на тему: «Юридична професія в Україні та світі»  для працівників  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації; фінансового управління Великолепетиської районної державної адміністрації; Великолепетиського  районного  центру зайнятості; Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; відділу Держземагенства у Великолепетиському районі Херсонської області, учнів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Великолепетиського ПТУ № 22.

Турнір з правознавства серед учнів

02 грудня 2013 року Великолепетиським районним управлінням юстиції спільно з Управлінням  Пенсійного Фонду України у Великолепетиському районні, проведено  турнір з правознавства серед учнів 10 - 11 класів Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
Даний захід проводився з метою формування в учнів системи знань з питань основ держави і права, формування в них правового свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, вироблення глибокої поваги до Закону України і правил людського співжиття, прищеплення навичок правосвідомої поведінки.
Змагання юних правознавців проводилися у приміщенні Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  у формі відкритого заняття з використанням комп’ютерної техніки та ІКТ.
Учні були поділені на 2 команди: команда «Феміда» - учні 10-х класів та команда «Закон» учні 11-х класів. Ведуча задавала питання, а команди повинні були надати швидко та правильно відповіді на них. У ході турніру розглядалися питання: "Коли виникло право та держава?", "Коли була проголошена незалежність України?", "Які права, обов'язки громадян України?" та інше, розглядалися практичні завдання.

Про національну програму правової освіти населення

На виконання Указу Президента України № 992/2001 від 18 лютого 2002року “Про національну програму правової освіти населенняВеликолепетиським районним управлінням юстиції Херсонської області проведено наступні заходи:
- головним спеціалістом Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області (Васильченко Л. В.) 06 листопада 2013 року проведено анкетування серед учнів 10-11 класів Великолепетиської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 2 на тему: «Моя відповідальність»;
- начальником Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області (Німченко В. А.) 07 листопада 2013 року прочитано лекцію для учнів 6-11 класів Рубанівської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 2 на тему: «Відповідальність неповнолітніх».

Державна реєстрація прав у разі поділу або виділу частки з об’єкта нерухомого майна та об’єднання об’єктів нерухомого майна

Частина перша статті 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) встановлює, що поділ об’єкта нерухомого майна або виділ частки з такого об’єкта відображається в Державному реєстрі прав закриттям відповідного розділу реєстру, а також тягне за собою закриття відповідної реєстраційної справи. У той самий час для кожного з новостворених об’єктів нерухомого майна відкривається новий розділ Державного реєстру прав і нова реєстраційна справа, кожному з таких об’єктів присвоюється новий реєстраційний номер.
Біль детально механізм державної реєстрації речових прав у разі поділу або виділу частки з об’єкта нерухомого майна врегульований пунктом 37 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 703.

Сторінки

Підписатися на RSS - Управління юстиції