Податкова

На Лепетищині єдиний податок стабільно наповнює місцевий бюджет

За дев’ять місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Великолепетиського району майже 9 млн гривень єдиного податку.
Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцевий бюджет     смт Великої Лепетихи. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань Великолепетиського району.
Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету району 3 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до минулого року склав 6 відсотків.
У податковій інспекції наголошують, що своєчасна та повна сплата єдиного податку сприяє розвитку Великолепетиського району, а також закликають до свідомого та сумлінного ставлення суб’єктів малого бізнесу до обов’язку сплачувати податки.  

Лепетиські землекористувачі сплатили до місцевої скарбниці майже 14 мільйонів гривень

Плата за землю традиційно залишається у трійці лідерів податкових надходжень до місцевого бюджету Великолепетиського району та складає
23 відсотка від загальних надходжень місцевого бюджету. Саме тому спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приділяють значну увагу ефективному адмініструванню земельного податку та орендної плати за землю.
У січні - вересні 2020 року до місцевого бюджету надійшло 13,8 млн гривень земельного податку та орендної плати за землю, у т.ч.
5,4 млн гривень плати за землю від юридичних осіб та 8,4 млн гривень плати за землю від фізичних осіб. Це на 2 млн гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
Очільниця лепетиських податківців підкреслила, що ріст сплати земельного податку – це результат роз’яснювальної кампанії податкової служби та органів місцевого самоврядування серед населення.
«Щороку ми активно інформуємо про важливість своєчасного перерахування земельного податку до бюджету. Адже це - податкові надходження, що допомагають органам місцевого самоврядування фінансувати важливі соціально-економічні проекти», - підсумувала Світлана Маленда. 

Платники Великолепетиського району сплатили 37 мільйонів гривень ПДФО

За 9 місяців 2020 року з легальних доходів працюючих жителів Великолепетиського району до місцевого бюджету надійшло 37 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це майже на 3 млн гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету селища та основним джерелом його наповнення. Його питома вага в загальних податкових надходженнях складає 61 відсоток.

За 9 місяців від платників Великолепетиського району до місцевого бюджету надійшло 61 мільйон гривень

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поінформували про податки - лідери, що наповнили місцевий бюджет Великолепетиського району протягом січня - вересня 2020 року. Всього з початку року від лепетиських платників до місцевого бюджету надійшло 61 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 5 млн гривень або на 9 відсотків.
Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали 37 млн гривень. Це на 3 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Великолепетищина: власники землі - найбільші боржники до місцевого бюджету

Наразі серед платників податків - фізичних осіб Великолепетищини спостерігається тенденція сплачувати податкові зобов’язання не в повному обсязі. Це стосується, впершу чергу, місцевих податків і зборів.
Окремі підприємці та громадяни мають незначну суму заборгованості - до 1000 гривень. І таких у Великопетиському районі налічується 1018 чоловік. Найбільша чисельність мешканців - боржників із плати за землю обліковується у Рубанівській сільській раді.

У прямому ефірі "Лепетиха ФМ" про електронні сервіси ДПС

У Великолепетиському районі триває інформаційно - просвітницька акція «Звітуй дистанційно - дій професійно!». Захід допоможе громадянам та підприємцям дізнатися про подання податкової звітності та опанувати навички роботи в Електронному кабінеті платника.
Вчора у прямому ефірі «Лепетиха ФМ» начальниця Великолепетиської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда розповіла місцевим жителям про електронні сервіси ДПС та нові можливості Електронного кабінету.
У своїй розмові податківець повідомила про унікальну можливість громадян та підприємців Великолепетиського району протягом жовтня - листопада отримати безкоштовні електронні цифрові ключі та щоденні податкові консультації з практичних питань заповнення звітності в електронному вигляді. Також Світлана Маленда запропонувала землякам відвідати індивідуальні тренінги щодо складання та надання податкової звітності через Інтернет.
На завершення прямого ефіру очільниця побажала усім радіослухачам міцного здоров’я та запросила до Великолепетиської ДПІ для знайомства з переліком функціональних можливостей Електронного кабінету платника і здобуття практичних навичок користування електронним цифровим підписом.

Держбюджет 2019 – основними цифрами

В урядовій газеті «Голос України» № 241-242 від 15 грудня 2018 року оприлюднено Закон України від 23 листопада 2018 року №2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік».
Серед ключових показників головним Законом України у 2019 році встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 1921 гривня, з 1 липня – 2007 гривень, з 1 грудня – 2102 гривні.
Також визначено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі: з 1 січня – 4173 гривні; у погодинному розмірі: з 1 січня – 25,13 гривні.
Гранична сума доходу для отримання податкової соціальної пільги складає 2690 гривні.

Кампанія декларування доходів громадян Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області

02 квітня 2018 року у Великолепетиській районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада, на якій  підіймалося й питання проведення Кампанії декларування доходів громадян, яка розпочалась з початку року, та на основних випадках, коли у громадянина виникає обов’язок надати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік.
Заступник начальника – начальник Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Світлана Маленда повідомила про результати декларування громадян району з моменту початку кампанії.
Так, протягом січня-березня цього року спеціалістами Великолепетиського відділення проведені наступні організаційні заходи:

Шановні підприємці!

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі, який відбудеться за участі керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області
26 жовтня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а (в приміщенні Новокаховської ОДПІ, конференцзал).
Головна тема семінару: « Особливості оподаткування доходів фізичних осіб – приватних підприємців. Використання РРО – проведення перевірок готівкових розрахунків, типові порушення». За детальнішою інформацією звертатися до Великолепетиського відділення: вул. Соборна, 10, каб. 2 та або за телефоном: 2-22-79.
Інформація Великолепетиського відділення

Право на податкову знижку!

Великолепетиське  відділення Новокаховської ОДПІ, нагадує, що метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам сум податку на доходи фізичних осіб, надмірно сплаченого з їх заробітної плати в минулому податковому році.
Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями статті 166 Податкового кодексу України  платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Сторінки

Підписатися на RSS - Податкова