Великолепетиська селищна рада

Відбулася 44 сесія селищної ради 6 скликання

14 травня 2014 року відбулася 44 сесія селищної ради 6 скликання, на якій розглянули такі питання: «Про виконання бюджету селищної ради за 1 квартал 2014 року», «Про затвердження експертної оцінки та постановку на балансовий облік будівлі колишнього складу отруто-хімікатів за адресою: вулиця Котляревського, 23б, смт Велика Лепетиха Херсонської області», «Про постановку на балансовий облік житлової квартири № 5 за адресою: вулиця Дзержинського, 33, смт Велика Лепетиха Херсонської області», «Про надання житла Моргуну С.І.», «Про зменшення розміру надбавки за особливі умови роботи працівникам селищної бібліотеки», «Про призупинення виплати надбавки згідно постанови КМУ від 23.03.2011 року № 373 педагогічним працівникам підвідомчих дошкільних закладів № 1, 2, 3, 4», «Про погодження тарифів на перевезення пасажирів громадським транспортом загального користування в смт Велика Лепетиха» та ряд інших питань.
 
 

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради

Станом на 23 квітня 2014 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглядалося питання «Про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2014 року» та ряд інших питань.

Проведено «чистий четвер»

Станом на 17 квітня 2014 року селищною радою організовано проведення «чистого четверга». Колективи підприємств та організацій, розташованих на території селищної ради, провели роботи по благоустрою прилеглих територій.

Про роботу Великолепетиської селищної ради

Станом на 19 лютого 2014 року Великолепетиська селищна рада працює у робочому режимі: із заявами звернулося 45 жителів селища та видано з початку року 754 довідки відповідно до потреби громадян.

Відбулося засідання ХХХХІІ сесії селищної ради шостого скликання

03 лютого 2014 року відбулося засідання ХХХХІІ сесії селищної ради шостого скликання, на якій затвердили: селищний бюджет на 2014 рік, програму економічного і соціального розвитку селища на 2014 рік, перелік закладів культури базової мережі Великолепетиської селищної ради, план заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього середовища у складі бюджету Великолепетиської селищної ради на 2014 рік та цілий ряд земельних питань.

Відбулося засідання постійних комісій

30 січня 2014 року відбулося засідання постійних комісій селищної ради, на якому попередньо розглянуто питання: «Про селищний бюджет на 2014 рік», «Про програму економічного та соціального розвитку селища на 2014 рік» та цілий ряд земельних питань.

Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

25 грудня 2013 року відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Головне питання яке було розглянуте, це «Про роботу виконкому селищної ради по реалізації повноважень у сфері соціального захисту населення делегованих органами виконавчої влади органам місцевого самоврядування».

Відбулося чергове засідання ХХХХІ сесії селищної ради

23 грудня 2013 року відбулося чергове засідання ХХХХІ сесії селищної ради, на якій було розглянуто питання:
1. Про порядок проведення витрат селищного бюджету в січні-березні 2014 року.
2. Про затвердження штатних розписів апарату та підпорядкованих селищній раді установ.

Про роботу Великолепетиської селищної ради

17 грудня 2013 року секретар Великолепетиської селищної ради Груба Г.А., керуюча справами (секретар) виконкому селищної ради Карнаух С.М. взяли участь у нараді з питання захисту майнових та житлових прав дітей, що перебувають під опікою.

Відбулася ХХХХ сесія селищної ради шостого скликання

29 листопада 2013 року відбулася ХХХХ сесія селищної ради шостого скликання. Головне питання, яке було розглянуте на засіданні – звіт селищного голови. Присутні депутати взяли активну участь у його обговоренні. Одноголосно прийняте рішення про затвердження видатків та підписання договору про надання субвенції щодо співфінансування створення Херсонського регіонального перинатального центру із селищного бюджету на 2014 рік до районного бюджету на 2014 рік в сумі 90,2 тис. грн. Також вирішено цілий ряд земельних питань та питань про внесення змін до рішення ХХХІ сесії селищної ради шостого скликання від 27.12.2012 року № 578 «Про селищний бюджет на 2013 рік».
У питанні «Різне» пройшло обговорення та роз’яснення євроінтеграційних процесів України та рішень керівництва держави з цього питання. Депутати висловили підтримку Президенту України В. Ф. Януковичу у вирішенні питання євроінтеграції.

Сторінки

Підписатися на RSS - Великолепетиська селищна рада