Центр зайнятості

«Презентація роботодавця»

14 листопада у Великолепетиському районному Центрі зайнятості було проведено масовий захід “Презентацію роботодавця”. Цього разу організовано зустріч безробітних з представником підприємства ДП Агрокомплекс Рубанівський ТОВ ГРАД.КА АГРО, яке наразі здійснює підбір персоналу на актуальні вакансії вантажників. На захід були запрошені 42 особи.                                                                               

Навчання операторів котельні

В установах, організаціях, медичних та навчальних закладах Великолепетиського району  йде підготовка до нового опалювального сезону. Для успішної професійної діяльності людей  даних професій необхідні ґрунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, вивчення способів попередження і ліквідації несправностей, аварій; правил  і норм безпеки і виробничої санітарії, протипожежного захисту тощо.
Для оперативного укомплектування таких вакансій Великолепетиський районний центр занятості зайнятості проводить  курси цільвого призначення. За короткий термін вони мають можливість оновити знання та отримати, допуски для  роботи.04 жовтня 2017 року закінчила група з 12 слухачів обов’язкове періодичне навчання операторів котельні з безпечної експлуатації та обслуговування котлів, що працюють на твердому паливі.

Служба занятості пропонує: професійне навчання, стажування майбутніх працівників

Великолепетиський районний центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці з метою укомплектування вакансій, адже ми не лише надаємо послуги з працевлаштування безробітним, сприяючи  у підборі підходящої роботи, а й забезпечуємо потребу роботодавців у кваліфікованих працівниках. До послуг роботодавців служба зайнятості пропонує: професійне навчання, стажування майбутніх працівників, компенсація витрат єдиного внеску та інші послуги, передбачені Законом України «Про зайнятість населення». Одним із дієвих засобів підбору працівників є перегляд відеорезюме безробітних, адже це займає мінімум часу, проте надає максимум інформації про шукача роботи: освіта, досвід, професійно важливі особистісні якості. Восени співпраця з роботодавцями активізується, так як проводиться робота щодо комплектування груп на навчання та підвищення кваліфікації за актуальними професіями, а саме: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» (категорії В, Д, Е),

Новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних»

У 2017 році на сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) почав діяти новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних».  Користувачі сайту можуть дистанційно – через рубрику «Електронні послуги» – записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту. Таким чином особа може зарезервувати час на прийом до фахівця з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи за послугами з профорієнтації. Так, у 2017 році до Великолепетиського районного центру занятості звернулося 8 осіб за допомогою «Електронної черги».
Це не єдина послуга  служби зайнятості, що надається в режимі он-лайн. Так, у 2017 році за ініціативою Херсонського обласного центру занятості започатковано та створено банк відео–резюме клієнтів.

Ще раз про легалізацію заробітної плати

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.Законом України “Про державний бюджет України на 2017 рік” встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року – 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати. Якщо працівнику нараховано заробітну плату меншу мінімальної та здійснено нарахування єдиного соціального внеску із суми різниці між мінімальною заробітною платою та фактично нарахованою, страховий стаж для обчислення пенсії розраховуватиметься з врахуванням сплати внеску від фактично нарахованої (заробленої працівником) заробітної плати.

До уваги населення району

Великолепетиський районний центр зайнятості продовжує формування груп на навчання за професіями:
— машиніст (кочегар) котельної, для осіб які навчатимуться вперше, початок навчання після 20 серпня, термін навчання 1,5 міс.;
— машиніст (кочегар) котельної або оператор котельної (отримання допусків для осіб, які мають професію кочегара, термін навчання 6 — 10 днів, початок навчання після 25 вересня;
— штукатур, 3 розряд, первинна підготовка, на базі ПТУ № 22 смт Велика Лепетиха, термін навчання 4— 5 міс., початок навчання — жовтень – листопад;
— штукатур. 4 розряд, на базі ПТУ № 22 смт Велика Лепетиха, термін навчання 3 міс., початок навчання — листопад;— продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, місце проведення навчання м. Нова Каховка, термін навчання 4,5 міс., початок навчання жовтень;

До уваги керівників підприємств та жителів району

Для керівників підприємств та жителів району, які планують здійснити працевлаштування осіб на період опалювального сезону, повідомляємо, що на базі Великолепетиського  районного центру зайнятості буде проводитися навчання опалювачів, кочегарів, операторів котелень. Планується навчання двох груп, для тих, які опановують дану професію вперше, та підвищення кваліфікації для тих, хто вже працював у минулому опалювальному сезоні. Навчання відбувається поетапно: перша група розпочинає заняття з 28 вересня, друга – на початку жовтня. Підготовка опалювачів організовується на місцевій навчальній базі, двотижневі курси підвищення кваліфікації кочегарів та операторів котелень проходитимуть у Великолепетиському районному центрі занятості. Здобувши необхідні знання, працівники обслуговуватимуть котельні в установах та організаціях бюджетної сфери: школах, дитячих садках, медичних закладах, селищній та сільських радах. Районний центр зайнятості уже не вперше виконує таку цільову підготовку фахівців на замовлення роботодавців перед початком опалювального сезону. Для отримання детальної інформації звертайтеся до Великолепетиського районного центру зайнятості.

Великолепетиський районний центр зайнятості інформує

Управлінням патрульної поліції  в м. Херсон ПРОДОВЖЕНО до 31 липня 2017 року включно термін набору претендентів на посаду інспектора патрульної служби.
Всі шукачі роботи, які бажають працевлаштуватися, можуть звернутися за детальною інформацією до районного центру зайнятості або Управління патрульної поліції  в м. Херсон.
У районному центрі зайнятості є інформація про потребу в тимчасовій робочій силі на підприємствах та господарствах Херсонської області. Вакансії містять інформацію про фактичну адресу ПОУ, посаду, режим роботи, заробітну плату, завдання та обов’язки та умови соціальної сфери, а саме: надання житла та забезпечення харчування. Вакансії є як кваліфікованих працівників та спеціалістів ( пекар, кухар, продавець, агент з організації туризму, фармацевт, токар), так і низькокваліфікованих робітників (покоївка, прибиральник території, підсобний робітник, інші).

Проведено семінар з питань легалізації та детінізації заробітної плати

13 липня 2017 року на базі Великолепетиського районного центру зайнятості проведено семінар з  питань легалізації  та детінізації заробітної плати.
У роботі семінару взяли участь Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області, представники  Великолепетиського сектора обслуговування громадян Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації та Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області. На семінарі, вкотре, висвітлювалися питання легальної трудової діяльності, оформлення трудових відносин: укладання договорів, надання послуг чи виконання робіт за цивільно-правовими угодами та інші види працевлаштування, а саме їх переваги та недоліки.

Відбувся «Ярмарок вакансій»

У Великолепетиському райнному центрі зайнятості знову відбувся семінар засобами новітніх інформаційних технологій. Цього разу відбувся «Ярмарок вакансій» на посаду «інспектор патрульної служби». Безробітних ознайомили з умовами вступу до патрульної поліції. Про вимоги до кандидатів на вакантні посади, умови конкурсного відбору, проходження служби та матеріальне забезпечення розповіли шукачам роботи представники обласного Управління патрульної служби. На службу до лав патрульної служби запрошується молодь віком від 20 до 35 років, громадян України, готових до проходження служби у місті Херсон. Гарантована можливість отримання вищої освіти у навчальних закладах системи МВС за державним  замовленням.

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр зайнятості