Театралізована програма «СЕЛФІ З ДІДОМ МОРОЗОМ»

27 грудня 2018 року до учнів молодших класів Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали творчі працівники та учасники дитячих колективів комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» з новорічною театралізовано-розважальною програмою «Селфі з Дідом Морозом».
Маленькі глядачі з великою цікавістю спостерігали за пригодами кумедних модниць Кікімори та Баби-Яги, які дуже хотіли зробити селфі з Дідом Морозом. По дорозі до казкового будиночка Мороза та Снігуроньки вони зустріли грайливого собаку Джі-Песа та домовика Кузю, які розважили дітлахів веселими піснями. Також дітки разом з казковими героями грали в різноманітні ігри та танцювали запальні танці.
Нарешті, вдосталь награвшись з дітворою, болотні «папарацці» зустріли Діда Мороза, Снігуроньку та Свинку і здійснили свою мрію – сфотографувалися  і виклали фотографії у соцмережі.
З побажаннями гарного Нового Року казкові герої попрощалися з малечею, яка гучно аплодувала і щиро дякувала за гарно проведений час.
Новий рік святковою ходою наближає до нас чари.  Бажаємо всім дітлахам побачити в новорічну ніч довгоочікуване диво і звичайно ж, Діда Мороза з його помічниками!!! Нехай він принесе з собою бажані подарунки і виконає найпотаємніші мрії!

 

Категорії статті РДА: