Тиждень історії

З метою поглиблення знань учнів Великолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з історії, протягом ІІІ неділі жовтня 2013 року за участю працівників центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка у цій школі проведено «Тиждень історії», під час якого бібліотекарями центральної районної бібліотеки Оленою Бровченко, Антоніною Приз та директором районної бібліотеки Юлією Слабко спільно з шкільним бібліотекарем Оленою Балабановою проведено ряд заходів:
1. 15 жовтня 2013 року для учнів 4-х класів проведена інформаційна година, присвячена 1025-річчю Хрещення Київської Русі. У ході заходу учні познайомилися з історією виникнення Київської Русі та Хрещенням Київської Русі. Переглянули науково-документальні фільми та книжкову виставку, на якій представлено книги даної тематики.
2. 17 жовтня 2013 року для учнів 9-х класів проведено історичний урок, присвячений Дню Козацької Слави. У рамках заходу проведено вікторину та ознайомлено учнів з історією виникнення та героїчним минулим українського козацтва. До уваги школярів представлено книжкову виставку «Гетьмани України», яку складають книги про життєві шляхи ватажків українського козацтва. На завершення заходу найактивніших учнів Сергія Новікова та Антона Вергуна (9-б клас) нагороджено солодкими призами.
 
 
Інформація сектору культури

Таксон: