Традиційний районний турнір з баскетболу

14 грудня 2013 року в приміщенні спортивної зали районного Будинку культури пройшов традиційний турнір з баскетболу, присвячений пам'яті колишнього вчителя фізичної культури Григорія Леонтійовича Дерія. У турнірі взяли участь 7 команд: учні Великолепетиських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 2, с. Рубанівка (команда студентів та випускників Рубанівських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 та збірна команда СВК «Шлях Волі»), 2 команди смт Великої Лепетихи (ветерани спорту та молодіжна команда «Мрія») і гість турніру – команда Бериславської дитячо-юнацької спортивної школи.
Згідно регламенту проведення змагань команди за жеребкуванням були поділені на 2 підгрупи, які з'ясовували хто сильніший у стосунках між собою за коловою системою.
Підсумкова таблиця районного турніру з баскетболу пам’яті Дерія Г. Л. має такий вигляд:
І місце – молодіжна команда «Мрія» (смт Велика лепетиха);
ІІ місце – команда СВК «Шлях волі» (с. Рубанівка);
ІІІ місце – команда дитячо-юнацької спортивної школи (м. Берислав);
ІV місце – команда ветеранів спорту (смт Велика Лепетиха);
V місце – команда Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
VІ місце – команда Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
VІІ місце – команда студентів та випускників (с. Рубанівка).
По закінченню турніру команди-призери отримали баскетбольні м’ячі та грамоти.
Одночасно у спортивному залі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшла гра з баскетболу серед команд дівчат Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Перемогу здобули дівчата Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.