ТУРНІР ПРАВОЗНАВЦІВ

У рамках Всеукраїнського тижня права та з метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у школярів поваги до закону і прав людини, вдосконалення системи правової освіти школярів 13 грудня 2018 року завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою спільно з відділом культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації  проведено правовий брейн-ринг «Турнір Правознавців», у якому взяли участь учні 9-х класів комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів».
Брейн-ринг пройшов під гаслом «Пізнавати право може бути цікаво». Учасники мали можливість позмагатися в ерудованості, знанні загальних правових принципів та конституційних положень та в першу чергу в швидкості прийняття рішень. Між собою у знанні права змагалися команди «Юні правознавці» та «Правознавці».
Підготовлені питання були цікавими та стосувалися різноманітних сфер людського буття – від загальних логічних до спеціальних юридичних. Зокрема, діти відповідали на питання з сімейного, цивільного, трудового, конституційного та адміністративного права, розгадували юридичні загадки та намагалися відгадати схованих у правових задачах казкових героїв.
 Кожна з команд підготувалися до брейн-рингу дуже якісно, що дозволило провести даний захід на найвищому рівні.
У запеклій боротьбі перемогла Дружба! Начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Великолепетиської районної державної адміністрації Елеонора Максименко привітала учасників змагань  та вручила грамоти і подарунки за наполегливість та прояв накопичених знань.

Категорії статті РДА: