Турнір з футболу, присвячений пам’яті Павла Ріпки

05 серпня 2018 року о 18 годині у смт Велика Лепетиха на стадіоні «Колос» відбувся  турнір з футболу присвячений, пам’яті Павла Ріпки.
В пам'ять про відомого земляка, вчителя фізичної культури та спорту Великолепетиського ПТУ № 22 вже багато років поспіль проводиться традиційний турнір з футболу, присвячений пам’яті Павла Ріпки. В турнірі взяли участь команди ФК м. Кам’янка –Дніпровська та ФК «Лепетиха». Офіційну частину провели начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська та спортивний інструктор селищної ради Анатолій Гайван. Перед початком турніру спортсмени  вшанували хвилиною мовчання пам’ять вчителя фізичної культури Павла Ріпки. Зі словами вдячності до спортсменів звернулась дружина спортсмена Антоніна Глоба, яка подякувала від свого імені та імен дітей тим людям, які пам’ятають футболіста, активного спортсмена нашого селища та кожного року вшановують його пам'ять, побажала усім міцного здоров’я і  подальших успіхів у спорті.

У дружній, багатій хвилюючими моментами грі з загальним рахунком 3:2 (основний час – 0:0, післяматчеві пенальті 3:2) перемогу отримала ФК «Лепетиха». Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, кубком від відділу культури, молоді та спорту  районної державної адміністрації та грошовою винагородою від сім’ї Павла Ріпки.