Твій друг – бібліотека

30 вересня 2014 року з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек у літературній вітальні читального залу Великолепетиської центральної районної бібліотеки імені О. М. Семашка відбувся захід, на якому ведучі радо привітали присутніх працівників сільських бібліотечних закладів району, селищної бібліотеки, центральної та дитячої районних бібліотек.
Після слів привітання та побажання миру, щастя і добра учасники заходу, за допомогою ведучих, поринули у сиву давнину історії бібліотек і торкнулися сьогодення книгозбірень району. Адже однією з найміцніших ланок, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Із захопленням прийняли присутні оригінальне привітання від дитячої поетичної клумби «Паросток» Великолепетиської районної дитячої бібліотеки.
У рамках заходу відбулося вручення грамот працівникам бібліотек. А для перевірки компетентності у бібліотечні справі, присутнім було запропоновано пізнавальну вікторину, до якої включено різнопланові запитання. Учасників заходу також було ознайомлено з відеоальбомом «Сторінками минулого та сьогодення нашої бібліотеки», який дав змогу поринути на декілька десятків років назад і пригадати, як все починалося в нашій бібліотеці.
Відомо, що Всеукраїнський день бібліотек співпадає з християнським святом Віри, Надії і Любові та матері їх Софії. Тож побажаннями поваги читачів, віри та надії у те, що праця бібліотекарів буде достойно визнана було завершено тематичний захід.

Категорії статті РДА: