У центральній районній бібліотеці розпочато акцію «Книжковий бартер»

З 03 лютого 2014 року у Великолепетиській центральній районній бібліотеці ім. О. М. Семашка розпочато проведення бібліотечної акції «Книжковий бартер».
Відомо, що кожна бібліотека має свої проблеми щодо функціонування в сучасних умовах. Якшо потужні академічні та вишівські бібліотечні заклади обговорюють проблеми розвитку новітніх технологій, то невеликі районні та сільські книгозбірні занепокоєні проблемою наповнення книжкових фондів новинками, які не так часто з’являються на їх полицях.
Тому центральна районна бібліотека запропонувала користувачам підтримати заклад і подітитись книгами, які на даний час прочитані, і не один раз, та просто прикрашають книжкові полиці. Досить багато жителів райцентру відгукнулися на це прохання. Фонд бібліотеки поповнився книгами різних жанрів, які здатні задовольнити різноманітні літературні смаки та уподобання. Але, у зв’язку з тим, що деякі книги фондів бібліотеки вже були раніше придбані, вирішено створити обмін-бюро «Книжковий бартер», де кожен бажаючий відвідувач бібліотеки зможе обміняти свою книгу на будь-яку із запропонованих та представлених на акції.