У центрі селища відбулося урочисте відкриття мінімаркету «Perfeсt»

29 листопада 2013 року у центрі селища відбулося урочисте відкриття нової торгової точки – мінімаркету «Perfeсt», власником якого є приватний підприємець, депутат районної ради Павло Шокін. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч, селищний голова Великолепетиської селищної ради Валентина Якименко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, громадськість селища.
З відкриттям сучасного мінімаркету жителів селища вітав голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч, який зазначив, що у районі впроваджуються соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на покращення життя сільського населення. Відкриття в селищі мінімаркету не лише сприятиме розвитку торгівлі, а й дозволить створити нові робочі місця, приблизити жителів селища до «міського» обслуговування.
До вітань долучилися й селищний голова Великолепетиської селищної ради Валентина Якименко та представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Привітали присутніх з відкриттям торгового комплексу народний вокальний ансамбль селищного будинку культури «Лепетиські козаки» та солістка районного будинку культури Олена Токар.
Право перерізати символічну стрічку було надано голові районної державної адміністрації Олексію Скопічу та приватному підприємцю Павлу Шокіну.
Першим почесним покупцем мінімаркету «Perfeсt» став голова районної державної адміністрації. Після чого з асортиментом товарів, переліком послуг, ціновою політикою та з умовами роботи магазину змогли ознайомитися всі бажаючі.