У Миколаївському сільському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

06 грудня 2013 року в Миколаївському сільському будинку культури відбувся захід до Дня Збройних Сил України. Святкову концертну програму глядачам подарували творчі колективи клубного закладу, які відновили свою роботу після довготривалого ремонту Миколаївського сільського будинку культури.
Захід відбувся за участі заступника голови районної державної адміністрації Володимира Мошенця та завідуючого сектором культури районної державної адміністрації Віри Приз.
Яскравими виступами порадували глядачів та гостей учасники дитячого танцювального та вокального колективів. Щирі оплески викликали гумористичні інсценівки у виконанні дорослих учасників гуртка драматичного жанру.
Миколаївському клубному закладу та учасникам аматорських колективів бажаємо  натхнення та творчих успіхів на нелегкій культурній ниві.