У променях мудрості

З 10 лютого 2014 року Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка пропонує користувачам бібліотеки незвичайну розгорнуту книжкову виставку «У променях мудрості», яку створено для тих, хто шанує і розуміє силу літературного слова. Саме в геніальних художніх творах є вічна мудрість, що осяяна сонячним промінням. А письменники творці цих променів, і за кожним із імен – загадка індивідуального таланту, неповторність слова. Ці письменники – незвичайні люди, талановиті, наділені Божою іскрою. Їхні твори – неперевершений витвір людського генія.
У процесі споглядання виставки пропонуємо зробити ковток із мудрого джерела висловлювань про книгу. Скуштуйте його по краплинці, не поспішаючи, щоб збагнути і замислитися над глибиною висловів знаменитих людей. Ось одна із цих краплин: «Розгорнута книга – як розпростерті крила. Я заглиблююсь в неї і відчуваю, що крилатію сам. Крила книги – мої крила» (В. Базилевський).
Отже, любіть книгу, читайте її коли вам хочеться чогось гарного, величного, коли ваша душа співає чи плаче, бо в книжці ви знайдете відповіді на багато запитань.
Бібліотекарі центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка запрошують усіх бажаючих відвідати книжкову виставку.
 
 

Категорії статті РДА: