У районі проведено громадські обговорення проекту містобудівної документації

05 березня 2019року у приміщенні малого залу районного Будинку культури, розташованого за адресою: Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 5, за участю голови районної державної адміністрації, представників ТОВ «Рівненське ХПП» та розробників містобудівної документації проведено громадські обговорення (слухання) проекту містобудівної документації  «Детальний план території, в межах якої знаходиться земельна ділянка загальною площею 4,2506 га, в тому числі ділянки: № 1 – 3,76 га, № 2 – 0,2406 га, № 3 – 0,25 га, яка відводиться в оренду ТОВ «Рівненське ХПП» для будівництва портового елеватора за межами населеного пункту на території Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ вищезазначеного проекту). Відповідний проект містобудівної документації, розроблений ФОП Ножко Є. О. (кваліфікаційний сертифікат АА № 003770), погоджено Департаментом екології та природних ресурсів і Департаментом охорони здоров’я Херсонської ОДА.
Голова районної державної адміністрації А. Віремейчик доповів присутнім про основні аспекти розробки містобудівної документації, пояснив,  що затвердження даної документації дасть можливість оформити правоустановчі документи на користування земельною ділянкою ТОВ «Рівненське ХПП» та розпочати реалізацію дуже важливого для району інвестиційного проекту- будівництва портового елеватора.