У районі проведено семінар-тренінг проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

09 квітня 2019 року у  залі засідань  відділу  освіти районної  державної  адміністрації відбувся семінар-тренінг за участю регіонального координатора ПРООН у Херсонській області Есми Умерової щодо реалізації у районі проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».
У заході прийняли участь перший заступник голови районної  державної  адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної  державної  адміністрації Ігор Бойко, керівники структурних підрозділів районної  державної  адміністрації, які співпрацюють з ОСББ та  громадяни  району, які проживають у батоквартирних будинках.
Есма Умерова ознайомила всіх присутніх з роботою проекту ЄС/ПРООН за попередні року в Україні, області та Великолепетиському районі.
Також розповіла про новий проект ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», який почав працювати на території України у жовтні 2018 року та розрахований на два роки.
У рамках Проекту планується надання підтримки ініціативним групам зі створення ОСББ та існуючим ОСББ з метою зміцнення їхнього потенціалу на території нашої громади.