У районі триває Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

30 вересня 2014 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальною міліцією у справах дітей РВ (з обслуговування Великолепетиського та Верхньорогачицького районів) УМВС України в Херсонській області на території с. Рубанівка проведено профілактичний захід «Урок». Під час заходу обстежено умови утримання, навчання та виховання 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатом відвідування прийнято рішення про зняття 1 родини (3дитини) з обліку сімей, у яких батьки самоусунулися від виховання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо виховання, утримання, навчання дітей.
Під час рейду відвідано 2 прийомні сім’ї, у яких виховуються 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та сім’ю усиновлювачів, у якій виховується 6 дітей, з них 5 – усиновлені. Члени робочої групи привітали родини з Днем усиновлення та святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Дітям родини усиновлювачів вручено подарунки.
За повідомленням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано родину, у якій дитина постраждала від насилля у сім’ї, з батьками проведено профілактичну бесіду та рекомендовано вжити заходів щодо обстеження доньки у обласній психіатричній лікарні.
У ході проведення заходу здійснено перевірки роботи закладів торгівлі та громадського харчування, розташованих на території с. Рубанівка. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено. Власників та продавців попереджено про відповідальність за порушення законодавства України щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім.
Дітей, які не приступили до навчальних занять, під час проведення заходу не виявлено.