У творчій співпраці - до вершин прекрасного

Щедра і багата осінь принесла нам свої дари і неповторну красу природи. А ще – восени найбільше визначних подій, урочистостей та свят.
Незабаром своє професійне свято будуть відзначати працівники культури та майстри народного мистецтва села Князе-Григорівки.
З кожним роком культура та ужиткове мистецтво на селі розвивається. Є чим дивувати і радувати людей під час проведення культурно-мистецьких заходів.
Вагомим здобутком нашої роботи є масовість учасників художньої самодіяльності та кількість творчих колективів.
Більше як 40 років поспіль на сцені народний вокальний ансамбль «Любисток» (керівник заслужений працівник культури України О.Авраменко; більше 25 років народний вокальний ансамбль «Лілея» (керівник М. Курас). Став популярним і очікуваним глядачами вокальний ансамбль «Слобода» (керівник Л.Кацика). Слід відзначити, що учасники колективу виступають у таких художніх формах як солісти, дуети, та чоловічий гурт «Жайвір».
Глядацькими симпатіями користуються хореографічні колективи «Перлина» (керівник В.Карпук); «Молодички» (керівник О.Щербак).
З роками творчо зростають та набувають популярності вихованці рок-гурту «Наші мрії», якими керує талановитий музикант - саксофонист  А. Добров.
Варто зазначити, що названі творчі колективи виступають не лише в районі, а й по за його межами.
Відомо, що таланти зароджуються з дитинства. І ми щиро вдячні за тісну співпрацю зі школою та дитячим садком. При будинку культури працюють дитячі вокальні колективи: зразковий ансамбль «Юність» (керівник О.Авраменко);  «Зоряне намисто» (керівник М.Курас); «Зернятко», «Веселка» (керівник М.Кацика), «Козачата» (керівник А. Добров).  Завжди граціозні та пластичні на сцені учасники гімнастичного колективу «Фантазія» (керівник С.Кондршова). Запальні танцювальні колективи «Живчики», «Первоцвіт» (керівник О.Щербак), «Бебі» (керівник О.Полякова), «Фонтан» (керівник І.Павлюк).
Творчо і натхненно працює театр-мініатюр «Спадщина поколінь» (керівник Л.Кацика) та гурток художнього читання «Культура мови та спілкування» (керівник І. Шинкарецька