У Великій Лепетисі відбувся перегляд фільму «Кіборги»

За ініціативи координатора Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Херсонській обласній державній адміністрації, військового капелана Андрія Калити 13 березня 2018 року у смт Велика Лепетиха в малому залі районного Будинку культури відбувся показ повнометражного художнього фільму режисера Ахтема Сейтаблаєва «Кіборги», участь у якому взяли: керівництво району, учасники АТО, представники трудових колективів районної державної адміністрації, районної, селищної ради, громадськість та учнівська молодь.
Перед переглядом фільму до присутніх звернувся військовий капелан Андрій Калита, який зазначив, що таке кіно потрібне для українського сьогодення. Цей художній фільм дасть змогу довести правдивість подій 2014 року на сході країни та буде прикладом мужності і патріотизму для підростаючого покоління.
Присутні згадали всіх загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.