У Великолепетиському районі проведено День поля

Літній аграрний сезон цього року знаменувався низкою потужних інноваційних заходів від світового лідера у сфері захисту рослин — концерну BASF. 07 серпня 2018 року на базі НФГ «Руслан» відбувся День поля на тему «Технологія захисту соняшнику Кліарфілдта, Кліарфіл плюс від компанії BASF. Протруйники та лінійка гібридів  соняшнику від компаній ЛІМАГРЕЙН УКРАЇНА». У Дні поля прийняли участь представники відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, селищної ради, керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств району усіх форм власності.
Мета наради – розширення платформи для обміну досвідом, спільного пошуку рішень та подальшого розвитку технологій вирощування й захисту посівів представників компанії BASF і агровиробників району. Показовим у цьому відношенні є День поля на базі відомого НФГ «Руслан». Компанія щороку показує нові рішення, нові продукти, нові формуляції від найкращого фунгіцидного портфоліо, яке існує на ринку, до революційної новинки у вирощуванні соняшнику. Доказом є виступ головного агронома НФГ «Руслан» Сергія Чепеля та демонстрації інновацій на полі господарства.
Програма заходу представила:
– системи захисту соняшнику від BASF, системи захисту Кліарфілд–  (виступ Юрія Святецького, Дмитра Бабенка);
– гібриди соняшнику від компанії Лімагрейн Україна (виступ Олексія Жужа);
– сповіщення бджолярів при захисті соняшнику та ріпаку (виступ представника Гранд Експерт).
Наприкінці наради відбувся розіграш призів по анкетах.
Підводячи підсумки наради, відділом агропромислового розвитку районної державної адміністрації та сільгосптоваровиробниками району було наголошено, що інновації від BASF вже стали доброю традицією і вагомим чинником розвитку та добробуту для вітчизняних сільгоспвиробників.