У Великолепетиському районі триває збір сільськогосподарських культур

Господарства району приступили до збирання однієї із важливих технічних культур – соняшнику. За оперативними даними відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації соняшник скошено на площі 7,01 тис. га (44,8 % до завдання), намолочено 9,9 тис. тонн, при середній урожайності 14,1 ц/га.
Загалом до збирання пізніх сільськогосподарських культур підлягає 18,63 тис. га. З цієї площі 2,97 тис. га – пізні зернові культури, в тому числі 0,2 тис. га проса, 1,4 тис. га кукурудзи на зерно та 1,37 тис. га сорго, технічних: соняшник – 15,66 тис. га.
Поряд із збиральними роботами триває сівба озимого ріпаку під урожай 2020 року, площа якого вже становить 5,093 тис. га (84,9 % до прогнозу).
Відділом агропромислового розвитку районної державної адміністрації проведено обстеження озимого ріпаку посіяного сільгоспвиробниками у третій декаді серпня поточного року, сільгоспкультура знаходиться у задовільному стані.