У Великолепетиському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

Відповідно до Плану заходів щодо відзначення у Великолепетиському районі у 2018 році Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, затвердженого головою районної державної адміністрації від 21 травня 2018 року № 30/01-21 30 липня 2018 року у Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості за участі представника управління праці та соціального захисту населення та фахівця Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для запрошених безробітних  проведено семінар на тему: “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”. Учасниками семінару стали 12 осіб.
Учасникам семінару проведено екскурс в історію започаткування відзначення даного заходу та показано новий документальний фільм MTV EXIT «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала, завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.
На даному заході, зокрема, акцентувалася увага на тому, що потрібно знати перед тим, як укладати договір з фірмами-посередниками, а також про елементарні правила поведінки у разі виникнення «скрутного» становища за кордоном.