Участь команд району у турнірі з волейболу пам’яті О. Тарасича в смт Горностаївка

Вшановуючи пам'ять свого товариша, четвертий рік поспіль навесні 23 березня в селищі Горностаївка відбувся волейбольний турнір пам’яті Олександра Тарасича, людини,  яка любила спорт, пропагувала здоровий спосіб життя та прививала любов до фізичної культури і спорту.
 На урочистій церемонії відкриття були присутні дружина Олександра –  Олена, донька – Катя та його брат – Олексій, селищний голова Дмитро Ляхно та начальник відділу культури, освіти та спорту Горностаївської райдержадміністрації Тамара Матецька. 
Позмагатися за головний приз - перехідний Кубок прибули 8 команд: це три жіночі – команда дівчаток  Горностаївської  ДЮСШ, жіноча збірна із смт Горностаївка,  жіноча збірна із смт Велика Лепетиха та 5 чоловічих команд  - із смт Горностаївка, з сіл Ольгине, Велика Благовіщенка, команда гостей із смт Велика Лепетиха та команда із Бериславського педагогічного коледжу. 
Усі матчі були цікавими та насиченими, майже усі складалися з 3-х партій. Учасники змагань зробили все можливе, щоб показати свою майстерність, красу та досконалість в улюбленому виді спорту, де поєднується інтелект і талант, швидкість реакції і витримка, професіоналізм та спортивний дух. Вболівальники отримали естетичну насолоду від захоплюючого прекрасного спортивного видовища.
За результатами поєдинків володарем Кубка стала команда із смт Велика Лепетиха, ІІ місце посіла команда Бериславського педагогічного коледжу, ІІІ місце –  команда смт Горностаївка. 
З поміж жіночих команд перемогу здобули жіноча збірна із смт Горностаївка, ІІ місце – команда смт Велика Лепетиха, а  бронзу отримали дівчатка із Горностаївської ДЮСШ. 
Переможцям змагань вручено перехідний кубок, медалі та дипломи, які придбали друзі Олександра Тарасича та відділ культури, освіти та спорту районної державної адміністрації. А благодійний Фонд Ігоря Колихаєва презентував у подарунок волейбольні м’ячі.
Тож, бажаємо нашим спортсменам нових перемог!

Категорії статті РДА: