Участь у обласному фестивалі народної творчості «ДУША ПІВДНЯ»

26 травня 2018 року у неймовірно гарному місці – с. Праві Саги Олешківського району, на базі кінно - спортивного клубу «Grand Prix» відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня», який щороку ініціює та проводить Херсонський обласний Центр народної творчості. Фестиваль збирає всіх, хто закоханий у народні традиції та культурну спадщину наших предків.
Концертна програма фестивалю – справжня феєрія народних талантів. Тут і співочі ансамблі, і окремі солісти-виконавці, і хореографічні колективи і яскраві вироби майстрів народного мистецтва з усієї Херсонської області та сусідніх областей.
Великолепетиський район на чолі з начальником відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Вітковською О. М.  представляли майстри декоративно-ужиткового мистецтва Надія Мірошнік (Рубанівський СБК), Наталія Дмитренко (районний будинок культури) та Вікторія Караван. Колоритні дівчата з ансамблю української пісні «Мрія» Великолепетиського районного Будинку культури (керівник Ганна Візнович) своїм запальним виступом в черговий раз зірвали шквал аплодисментів присутніх глядачів.