Участь у обласному конкурсі «ПІСЕННА ВЕСЕЛКА ХЕРСОНЩИНИ»

Щороку у кінці жовтня м. Скадовськ гостинно приймає учасників обласного конкурсу вокальних колективів «Пісенна веселка Херсонщини» на базі районного Будинку культури.
Конкурс  проходить у чотирьох номінаціях: вокальні ансамблі, ансамблі народної пісні, малі вокальні форми та фольклорні колективи. Загалом у цьому році, як ніколи, участь у конкурсі прийняли  53 виконавські одиниці з чисельністю учасників понад 400 осіб.
В рамках конкурсу деякі  вокальні колективи Херсонщини, підтверджували звання «народного» та «зразкового» колективу, з чим справилися чудово.
Великолепетиський район представили два колективи: ансамбль української  пісні «Мрія» Великолепетиського районного Будинку культури, керівник Ганна Візнович, та народний вокальний ансамбль «Любисток» Князегригорівського сільського Будинку культури, керівник Ольга Авраменко.
Конкурс є конкурс,  і оцінювали учасників  члени високо професійного журі з Херсонського обласного центру народної творчості  та Миколаївського обласного центру народної творчості.  І хоча, цього разу перемога нам не дісталася, всі учасники конкурсу отримали величезний позитив від спілкування з творчими колегами, від різнобарв`я українських костюмів та насолоду від співучої неповторної української пісні. Нам є над чим працювати та  рівнятися на кращих. До нових творчих перемог.